Spotkanie w sprawie ziemi

IMG 000913 listopada 2017 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyło się spotkanie konsultacyjne zaproponowanych przez resort rolnictwa rozwiązań w projekcie ustawy o zmianie ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego oraz o zmianie niektórych innych ustaw.

W spotkaniu uczestniczył Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel oraz Sekretarz Stanu MRiRW Zbigniew Babalski oraz przedstawiciele organizacji rolniczych. Z ramienia KRIR w spotkaniu uczestniczył Prezes KRIR Wiktor Szmulewicz.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przedstawiło 13 propozycji rozwiązań dotyczących m.in. osób bliskich, egzekucji, czy wymagań w zakresie nabywania nieruchomości rolnych, które miałby wejść w życie w lutym przyszłego roku. Proponowane rozwiązania mają iśc w kierunkuw kierunku wprowadzenia w naszym kraju właściwego zarządzania rolniczą przestrzenią produkcyjną. Termin zgłaszania uwag wyznaczono na 30 listopada br.

 

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

IMG 0009
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; rozwoju; spotkanie; ustawy; zmianie; uczestniczył; spotkaniu; listopada; sprawie; wejść; życie; przyszłego; proponowane; rozwiązania; miałby; rolnych; ; wymagań; egzekucji; ; zakresie;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »