Artykuł o Tematyce Ekologicznej Spotkanie branży produktów ekologicznych w Warszawie

Organic Marketing ForumZapraszamy do udziału w 9 edycji międzynarodowego spotkania dla branży produktów ekologicznych: Organic Marketing Forum, które odbędzie się 1-2 czerwca w Warszawie i stanie się platformą do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń dla około 300 przedstawicieli biznesu ekologicznego z około 25 krajów Europy.

 

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania są strategie marketingowe w sektorze produktów ekologicznych. Podczas sesji programowych przedstawiciele handlu hurtowego, detalicznego jak i producenci i dystrybutorzy z Rosji, Ukrainy, Francji, Szwajcarii, Niemiec, krajów bałtyckich jak i innych podzielą się z pozostałymi uczestnikami swoim doświadczeniem w zakresie kanałów marketingu internetowego jak i klasycznego. Sesje konferencyjne poświęcone zostaną także kwestii wejścia na ekologiczne rynki europejskie oraz problemom w branży hurtowej i detalicznej. Organizator przygotował specjalną ofertę cenową dla przedstawicieli sklepów z produktami ekologicznymi (więcej informacji u organizatora).

 

W programie uwzględniono także wystawę, wieczorną kolację Get-Together, sesje Speed networking, wycieczki oraz giełdę partnerską. Więcej informacji o szczegółowym programie znajduje się na stronie internetowej: www.organic-marketing-forum.org

 

Zapisy przyjmowane są do 15 maja 2014!

125ml milk

Organic Marketing Forum
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: branży; warszawie; informacji; programie; około; krajów; także; produktów; spotkanie; przedstawicieli; ekologicznych; produktów; spotkania; problemom; europej;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »