Solidarność strażacka w blasku olimpijskiego złota!!!

b34076d28f

Z-ca dyrektora ŁOR Michał Rutkowski przekazuje gratulacje w imieniu prezesa Agencji Andrzeja Grossa i dyrektora ŁOR Włodzimierza Wojtaszka. Od prawej: Michał Rutkowski- za-ca dyrektora ŁOR strażacy z OSP Domaniewice, Zbigniew Bródka, Michał Śliwiński - kierownik BP w Łowiczu

3346971c4b

Mistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim z Soczi Zbigniew Bródka

aab8e57930

Strażacy OSP Domaniewice dziękują za otrzymaną torbę medyczną

Marcowa sesja rady gminy w Domaniewicach w Łódzkiem miała szczególny charakter. Gościem honorowym był mistrz olimpijski z Soczi Zbigniew Bródka. To pierwszy zdobywca złotego medalu olimpijskiego w województwie łódzkim. Skromny, mało  wcześniej znany sportowiec z Domaniewic sprawił ogromną niespodziankę zdobywając złoty medal. Jazdy na łyżwach uczył się  na lodowisku wylewanym przed szkołą przez nauczyciela wychowania fizycznego. Jak mówią znajomi- do pracy w odległym o ok. 15 km Łowiczu jeździ w okresie wiosenno-letnim na łyżworolkach. Obecność mistrza olimpijskiego na sesji stała się okazją do  gratulacji i podziękowań złożonych w imieniu prezesa Agencji Andrzeja Grossa oraz dyrektora Łódzkiego Oddziału Regionalnego Włodzimierza Wojtaszka oraz przekazania jednostce OSP w Domaniewicach- macierzystej jednostce mistrza -  torby medycznej ufundowanej przez prezesa Agencji. W imieniu prezesa A. Grossa i dyrektora W. Wojtaszka  wręczenia dokonał z-ca dyrektora  ŁOR Michał Rutkowski w towarzystwie kierownika Biura Powiatowego w Łowiczu  Michała Śliwińskiego. W swoim wystąpieniu podkreślił ile pozytywnych emocji , wzruszeń dostarczyła wszystkim kibicom informacja o zwycięstwie w Soczi. Poza gratulacjami wyraził uznanie za postawę wspaniałego sportowca,  również poza arenami sportowymi, którą można stawiać za wzór dla młodzieży. Jako sportowiec i popularyzator łyżwiarstwa szybkiego w Polsce ma Pan - podkreślał  wicedyrektor Michał Rutkowski - swój znaczący udział w  kształtowaniu charakterów młodzieży szczególnie na wsi. Mottem gratulacji były słowa znanego  pisarza literatury sukcesu Napoleona Hilla "Wygrywa ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć".


Źródło
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
http://www.arimr.gov.pl/

125ml milk

b34076d28f
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: michał; dyrektora; prezesa; imieniu; zbigniew; solidarność; andrzeja; mistrza; agencji; jednostce;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »