shiuz__750 x 100 px_1

Seminarium "Możliwości wsparcia rozwoju obszarów wiejskich w latach 2014 – 2020 ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia innowacji i doradztwa"

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje dla doradców Ośrodków Doradztwa Rolniczego seminarium na temat: "Możliwości wsparcia rozwoju obszarów wiejskich w latach 2014 – 2020 ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia innowacji i doradztwa". Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby, które będą się zajmować wdrażaniem celów Europejskiego Partnerstwa Innowacji (EPI) oraz wspieraniem grup operacyjnych.

W PROW 2014 – 2020 Ośrodki Doradztwa Rolniczego zostały wskazane jako realizatorzy tych zadań. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje szeroką wiedzę z zakresu transferu wiedzy i innowacji, jesteśmy przekonani, że przewidziana w harmonogramie tematyka szkolenia pomoże doradcom przygotować się do ich wdrażania. Wykładowcami będą przedstawiciele uczelni, instytutów badawczych, instytucji, które mają doświadczenie we wdrażaniu innowacji, MRiRW oraz specjaliści CDR. Dla każdego WODR rezerwujemy dwa miejsca.

Seminarium odbędzie się w terminie 20 – 21 października 2014 roku w Krakowie ul. Meisesa 1, jeżeli zgłosi się na nie, minimum 20 uczestników.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie i przesłanie  karty zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 10 października 2014 roku na adres; Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie; 31 – 063 Kraków; ul. Meiselsa 1, lub faxem (12) 424 05 05.

Część merytoryczna szkolenia jest bezpłatna. Odpłatna jest jedynie część socjalna: serwis kawowy, wyżywienie i nocleg, koszt około 160, 00 zł.

Należność za usługi socjalne związane z uczestnictwem w szkoleniu należy przekazać  na nasze konto NBP Oddział Kraków 27 1010 1270 0047 6313 4300 0000  zgodnie z  otrzymanym rachunkiem po zakończeniu szkolenia.

Osoby do kontaktu:

W sprawach merytorycznych:

Jadwiga Nowakowska – Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
tel. 12 424 05 25; e-mail j.nowakowska@cdr.gov.pl

w sprawach organizacji I rekrutacji:
Teresa Sędzik – Zespół Metodyki Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego  CDR O/Kraków
tel. 12 424 05 54
e-mail: szkolenia.krakow@cdr.gov.pl

Do pobrania:

Harmonogram szkolenia
Karta zgłoszenia
Informacja o uczestniku

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; wsparcia; doradztwa; innowacji; rozwoju; rolniczego; seminarium; szkolenia; oddział; szkoleniu; latach; uwzględnieniem; wiejskich; udziału; października; sprawach; będą; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »