Sejmowa Komisja w sprawie PROW 2014-2020 oraz ASF

sejmW dniu 23 kwietnia 2014 r. odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbędzie się br. (środa) w s. 118 (bud. C) w gmachu Sejmu RP w Warszawie, przy ul. Wiejskiej 4/6/8. Początek posiedzenia o godz. 9. 30. W porządku dzienny m znalazło się: Uzupełnienie składu Prezydium Komisji, informacja Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat: aktualnego kształtu PROW 2014-2020 przesłanego do Komisji Europejskiej w dniu15 kwietnia 2014 r. oraz działań Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie afrykańskiego pomoru świń. Ponadto, Komisja rozpatrzy odpowiedź Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na dezyderat nr 23 w sprawie działań Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w związku z wystąpieniem na terytorium Polski choroby afrykańskiego pomoru świń.

125ml milk

sejm
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; rozwoju; sprawie; komisja; 2014-2020; ministerstwa; afrykańskiego; sejmowa; pomoru; ministra; działań; kwietnia; odbędzie; komisji; rozpatrzy; ponadto; ; świń.; odpowiedź; pol;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »