SZKOLENIE – ORGANIZACJA I TWORZENIE GRUP PRODUCENTÓW ROLNYCH

arrW związku z ukazaniem się na stronie internetowej ARiMR informacji o uruchomieniu naboru wniosków o przyznanie pomocy na działanie „Tworzenie grup producentów i organizacji producentów” finansowane z PROW 2014 – 2020, informuję o możliwości uczestniczenia w szkoleniu organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu, ul. Chorzowska 16/18, w dniu 15 września 2016 r. od godz. 10:00. Szkolenie przeznaczone jest dla doradców rolniczych i zainteresowanych przedstawicieli grup producentów rolnych poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia finansowego w ramach działania „Tworzenie grup producentów i organizacji producentów” objętego PROW 2014-2020.

Agencja Rynku Rolnego

 

 

Źródło
Lubuska Izba Rolnicza
http://lir.agro.pl/

125ml milk

arr
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: producentów; rolnych; szkolenie; producentÓw; organizacja; „tworzenie; tworzenie; organizacji; zainteresowanych; przedstawicieli; rolniczych; 10:00.;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »