Artykuł o Tematyce EkologicznejRuszył Portal Komunikacji Ekologicznej - Zielona Bandera.pl

Pod koniec stycznia rozpoczął działalność portal www.zielonabandera.pl
 

Misją przewodnią nowego projektu jest stworzenie sieci współpracy skoncentrowanej wokół branży ekologicznej oraz ułatwienie nawiązania kontaktu pomiędzy wszystkimi uczestnikami ekorynku.
 

ZIELONA BANDERAPortal jest skierowany do wszystkich związanych z branżą ekologiczną czyli producentów, usługodawców i dystrybutorów oraz instytucji wspierających, a także do użytkowników prywatnych zainteresowanych ekologią i zdrowym stylem życia.
Zielona Bandera.pl powstała z myślą o poprawie przepływu informacji i komunikacji w branży ekologicznej. Każdy użytkownik portalu ma do swojej dyspozycji rozbudowany profil, w którym może zamieszczać informacje o sobie i swojej ofercie, a także dodawać posiadane przez siebie certyfikaty. Przydatnymi narzędziami są również moduł dodawania ogłoszeń i wydarzeń do kalendarium, blog i forum.
 

Dane wprowadzone przez użytkowników w ich profilach są bezpośrednio powiązane z wyszukiwarką produktów i usług.
"Głównym celem naszego portalu jest ułatwienie nawiązywania kontaktu pomiędzy wszystkimi uczestnikami ekorynku oraz promocja wydarzeń związanych z ekologią (jarmarki, festiwale, kooperatywy). Chcemy również intensywnie promować pracę rolników, z których bardzo wielu nie ma swojej strony internetowej. Zakładając u nas bezpłatnie konto i profil, mogą dotrzeć ze swoimi produktami do coraz szerszej grupy odbiorców" - deklarują pomysłodawcy portalu.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

ZIELONA BANDERA
TAGI: swojej; ekologicznej; portal; komunikacji; uczestnikami; związanych; pomiędzy; ułatwienie; także; kontaktu; ruszył; również; wydarzeń; profil; ; branży;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »