Rubb Polska

Rubb Polska

Produkujemy termohale, które skutecznie ochronią wasz inwentarz, plony i maszyny rolnicze przed zmienną pogodą. Stosujemy w nich specjalną izolację, która zapewnia stałą temperaturę i poziom wilgotności w środku - wasze plony i sprzęt rolniczy są bezpieczne! W naszej termohali można stworzyć dwie strefy o różnej temperaturze, co ułatwi hodowlę, przetwórstwo i przechowywanie.

Projektujemy hale w taki sposób, aby uniknąć stawiania podpór na środku. Dzięki temu ich przestrzeń możecie dopasować do swoich potrzeb, np. do hodowli zwierząt. Otwarta przestrzeń hali zapewni też wygodne garażowanie maszyn, a szeroka brama wjazdowa ułatwi wjazd i wyjazd ciągników i kombajnów.

Thermohall™ sprawdzi się jako budynek inwentarski (obora, kurnik, chlewnia), garaż sprzętu rolniczego, magazyn płodów rolnych (magazyn zbożowy, przechowalnia warzyw) czy sortownie warzyw i owoców.

Adres:
ul 3 maja 64/66, 93-408 Łódź
Tel.:
71 72 30 307


305ml milk

5b30d3ef45ff6 rubb polska hale rolnicze

Dodaj Za Darmo Firmę do Katalogu Dodaj za darmo Firmę do Katogu Firm Rolniczych

Kategoria:
*
Nazwa Firmy:
*
Adres:
*
E-mail:
Telefon:
*
Opis Działalności:
Logo (MAX 1 MB .JPG):
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elekrtroniczną niezbędnej do realizacji usługi
*
Zgadzam się na otrzymywanie bezpłatnego newslettera z aktualnościami z portalu NowocesnaFarma.pl (można się w każdej chwili wypisać z newslettera)

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »