Rozporządzenie Rady Ministrów weszło w życie

Dziś weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 23 października 2014 r. w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem tymczasowych nadzwyczajnych środków wsparcia producentów niektórych owoców i warzyw w związku z zakazem ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej (Dz. U. poz. 1468).

Rozporządzenie to wdraża przepisy rozporządzenia delegowanego Komisji (UE) nr 1031/2014 z dnia 29 września 2014 r. ustanawiającego dalsze tymczasowe nadzwyczajne środki wsparcia producentów niektórych owoców i warzyw (tzw. drugi mechanizm wsparcia).

W rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 23 października 2014 r. jako jednostkę organizacyjną wykonującą zadania związane z udzielaniem wsparcia wskazano Agencję Rynku Rolnego.

Powiadomienia o zamiarze przeprowadzenia operacji objętych wsparciem oraz wnioski o udzielenie pomocy składane są na formularzach opracowanych i udostępnionych przez Agencję Rynku Rolnego na jej stronie internetowej http://www.arr.gov.pl.

DZIENNIK USTAW 2014 R. POZ. 1468


Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: agencję; wsparcia; życie; rozporządzenie; producentów; owoców; rolnego; niektórych; warzyw; ministrów; października; ministrów; zamiarze;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »