shiuz__750 x 100 px_1

Realizacja zadań przez jednostki PIORiN w związku z sytuacją epidemiologiczną

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce, uwzględniając zalecenia Rady Ministrów i służb sanitarnych dotyczące środków zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), pragniemy zachęcić Państwa do zmiany sposobu załatwiania spraw w jednostkach Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa (PIORiN).

 

Informacje, które przekazywane są przez służby sanitarne jednoznacznie wskazują na realne zagrożenie ze strony koronawirusa. Podstawą ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa jest m.in. unikanie skupisk ludzkich i bezpośrednich kontaktów z innymi osobami. Apelujemy więc do Państwa o bezpieczne i racjonalne podejście do tego zagrożenia i, jeżeli nie jest to w tym momencie niezbędne, o zaniechanie podejmowania czynności administracyjnych.

 

Prosimy również o ograniczenie kontaktów bezpośrednich z urzędem tylko do spraw pilnych. W pozostałych przypadkach zachęcamy do załatwiania spraw drogą elektroniczną (EPUAP, e-mail) lub telefonicznie. W przypadku konieczności osobistej wizyty w jednostce, prosimy liczyć się z tym, że zostaną podjęte środki zapewniające bezpieczeństwo zarówno Państwa, jak też pracowników Inspekcji. Również czas załatwienia Państwa sprawy może się wydłużyć, dlatego przepraszamy za ewentualne utrudnienia, prosząc jednocześnie Państwa o współpracę z inspektorami PIORiN i zrozumienie.

 

Szczegółowe ustalenia w zakresie zasad pracy poszczególnych jednostek Inspekcji w zaistniałej sytuacji pozostają w gestii Wojewódzkich Inspektorów Ochrony Roślin i Nasiennictwa, dlatego prosimy o monitorowanie aktualnych informacji na stronach wojewódzkich inspektoratów piorin.gov.pl/wiorin.

 

Jednocześnie zapewniamy o ciągłości działania PIORiN i determinacji do wykorzystania wszelkich środków technicznych i procedur bezpieczeństwa w celu zapewnienia obsługi naszych klientów.

 

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019, poz. 1231 z późn. zm.). GIORiN wyraża zgodę na wykorzystanie całości lub części powyższej informacji, pod warunkiem podania źródła i odnośnika do adresu strony internetowej www.piorin.gov.pl.

 Źródło
 Państwowa Inspekcja Ochrony
 Roślin i Nasiennictwa
 http://piorin.gov.pl/

125ml milk

rotator wirus,k1uUwl caFOE2c Zxb2Im2JjWK6NVZ17WZ1vY36ck1w
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: państwa; piorin; związku; sytuacją; epidemiologiczną; realizacja; środków; strony; również; wojewódzkich; roślin; ochrony; inspekcji; załatwiania; kontaktów; bezpo;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »