ROLNIK SPOD MŁAWY DOSTAŁ NOWY TRAKTOR OD NEW HOLLAND

Radosław Zaremba Tomasz Wieja New HollandRadosław Zaremba – rolnik z Kulan, którego historią żyła cała Polska, właśnie odetchnął z ulgą. Dzięki inicjatywie marki New Holland, mężczyzna któremu zawłaszczono ciągnik, może już wznowić prace w gospodarstwie. Przekazanie maszyny odbyło się dziś rano (16 lutego 2015 r.) w gospodarstwie pana Radosława, we wsi Kulany koło Mławy. Producent niebieskich ciągników bezpłatnie użyczył rolnikowi jeden z nich, co oznacza, że cała ta sprawa znalazła w końcu swoje pozytywne zakończenie.

„Historia Pana Zaremby była dla nas przykrym zaskoczeniem. Nie sądziliśmy, że można w taki sposób potraktować człowieka i w dodatku zostawić go bez jakiejkolwiek pomocy. Zadecydowaliśmy wówczas, że wyciągniemy do niego pomocną dłoń. New Holland to nie tylko producent maszyn rolniczych - wiemy, jak bardzo ciężka jest praca w gospodarstwie rolnym, dlatego staramy się te zadania jak najbardziej usprawnić. Naszym priorytetem są rolnicy. To oni są dla nas najważniejsi, więc staramy się ich wspierać na rozmaitych płaszczyznach. Tak było także w przypadku Pana Zaremby, który może już spokojnie rozpocząć prace w gospodarstwie z nowym ciągnikiem New Holland TD5” - komentuje Tomasz Wieja, Marketing Manager New Holland.


Seria TD5 jest najnowocześniejszą wersją najbardziej popularnych modeli. Ciągniki New Holland serii TD5 są znane przede wszystkim z wszechstronności. Doskonałe podczas pracy w obejściu, z ładowaczem czołowym, z napędem na cztery koła, przy transporcie - wydajne i ekonomiczne, świetnie sprawdzające się w gospodarstwie.
"To naprawdę wspaniała wiadomość! New Holland to pierwsza firma, która w ten sposób zareagowała na moje kłopoty. Z radością skorzystałem z jej propozycji, bo drogi prawne do odzyskania mojej własności, oznaczają miesiące lub nawet lata starań. Już niedługo rozpoczną się prace w gospodarstwie, więc użyczenie ciągnika spada mi z nieba. Jestem bardzo wdzięczny, że ktoś w ten sposób chciał mi pomóc, że są jeszcze osoby wrażliwe na cudze nieszczęście i firmy, które kierują się nie tylko zyskami, ale i troską o ludzi” – mówi wzruszony Radosław Zaremba.

Na opinię o firmie New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów do kombajnów, sprzęt do przemieszczania materiałów oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym firmy New Holland jest firma CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i wypożyczania przez klientów nowego. a także używanego sprzętu. Bardzo profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie firmy New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat firmy New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com


http://it.youtube.com/user/NewHollandAG
www.flickr.com/photos/newholland
http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
http://twitter.com/NewHollandAG
https://plus.google.com/117086178528241801087/posts

 

 

 

125ml milk

Radosław Zaremba Tomasz Wieja New Holland
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: holland; rolnik; sposób; gospodarstwie; bardzo; gospodarstwie.; dealerów; finansowania; także; staramy; najbardziej; która; można; producent; traktor; radosław; –

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »