Pudliszkowe pomidory oraz kukurydza już w ten weekend na warszawskim Targu Śniadaniowym


pudliszki pomidoryJuż w najbliższy weekend najsmaczniejsze pomidory i chrupiąca kukurydza będą dostępne na Targach Śniadaniowych w Warszawie. Tydzień temu stoisko marki pojawiło się w Krakowie, gdzie sprzedano ponad 150 kg warzyw. Kolejny raz marka Pudliszki umożliwia klientom targowisk wypróbowanie polskich, gruntowych pomidorów uprawianych w Wielkopolsce i stanowiących esencję jej produktów. Spróbować będzie można także słodkiej kukurydzy!


30 i 31 sierpnia warszawianie będą mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem warzyw wyhodowanych przez wielkopolskich plantatorów. Ubiegłego lata pomidory z Pudliszek pojawiły się na trzech targach w Warszawie, gdzie cieszyły się dużą popularnością. Tego roku marka rozszerza swoje działania na kolejne miasta. Stoisko marki pojawi się w Krakowie, Trójmieście i Poznaniu, gdzie poza pomidorami kupić będzie można również kukurydzę cukrową.
Ten smak nie jest kwestią przypadku


Marka Pudliszki – pasjonat i ekspert w dziedzinie uprawy warzyw, przypomina, że troska i czas poświęcone każdej sadzonce na każdym etapie jej wzrostu, to gwarancja najlepszych owoców. Marka współpracuje tylko ze sprawdzonymi plantatorami z Wielkopolski i nieustannie troszczy się o jakość składników na każdym etapie ich uprawy. Nasiona do uprawy warzyw Pudliszki przekazywane są na początku sezonu współpracującym z marką plantatorom, a następnie regularnie nadzorowane, dzięki czemu ich smak jest tak wyjątkowy. Klimat w południowej Wielkopolsce, skąd pochodzą zbiory, jest idealny do ich uprawy - średnia ilosć opadów jest tam najniższa w Polsce, a liczba dni słonecznych najwyższa. Tego roku pogoda wyjątkowo sprzyjała - plony są wysokie, a zebrane owoce smaczne i soczyste. Przekonać się będą mogli o tym wszyscy uczestnicy Targów Śniadaniowych, którzy odwiedzą stoisko Pudliszek.


Pomidorowy TARG Śniadaniowy


W sierpniu i wrześniu smacznych pomidorów i kukurydzy z Pudliszek będzie można spróbować podczas Targów Śniadaniowych w następujących terminach i lokalizacjach:
23/24 sierpnia – KRAKÓW
30/31 sierpnia – WARSZAWA
6/7 września – TRÓJMIASTO
13/14 września – POZNAŃ
20/21 września – WARSZAWA
27/28 września – WARSZAWA
Warzywa będą dostępne na stoisku z logotypem Pudliszki, w cenie 3 zł/kg. Doświadczony sprzedawca odpowie na wszystkie pytania związane z uprawą i opowie o ich walorach smakowych, które z pewnością zjednają sobie podniebienia największych smakoszy.

Więcej informacji udziela:
Paulina Szymczyk
MSLGROUP
paulina.szymczyk@mslgroup.com
M: +48 608 389 594 T: +48 22 278 38 38
ul.Domaniewska 42, 02-672, Warsaw, Poland
 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

pudliszki pomidory
TAGI: ; będą; września; pomidory; stoisko; można; będzie; kukurydza; uprawy; sierpnia; weekend; spróbować; pomidorów; targów; etapie; każdym; warsz;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »