Przetargi KOWR on-line

 

1

Foto: Pixabay

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa informuje, że w trosce o zdrowie interesantów, 17 kwietnia 2020 r. weszły w życie rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dające możliwość przeprowadzania przetargów na sprzedaż i dzierżawę z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. W związku z powyższym KOWR zwrócił się z prośbą do ewentualnych interesantów o zaopatrzenie się w sprzęt komputerowy z kamerą lub telefon komórkowy wraz z dostępem do Internetu.

Oddział Terenowy w Poznaniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa udostępnił w związku z tym link do transmisji wideo z przetargów organizowanych przez jednostki terenowe KOWR prowadzonych przy użyciu środków komunikacji elektronicznej [ link ].

Biuro WIR

 Źródło
 Wielkopolska Izba Rolnicza
 http://www.wir.org.pl/

125ml milk

1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; przetargi; on-line; związku; wsparcia; komunikacji; środków; przetargów; terenowy; sprzęt; komputerowy; kamerą; telefon; komórkowy; dostępem; internetu. oddzia;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »