Przejdźmy przez Brexit razem!

Francuska administracja celna i podatkowa 3 grudnia 2020 r. organizuje webinarium pod hasłem "Let's cross Brexit together!"
Na zdjęciu znajduje się droga biegnąca przez niezamieszkały teren skąpo porośnięty roślinnością. W tle są góry skaliste. Na środku zdjęcia znajduje się znak STOP. Na dole na drodze znajduje się napis po angielsku: border control.

Głównym celem spotkania online będzie przedstawienie procedur granicznych pomiędzy Zjednoczonym Królestwem Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej a Unia Europejską po zakończeniu okresu przejściowego - od 1 stycznia 2021 roku. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim w godzinach od 14.30 do 15.30.
Zainteresowanych uczestnictwem w webinarium, zachęcamy do bezpośredniej rejestracji tutaj.


 Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
https://www.gov.pl/rolnictwo/

125ml milk

1920
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: brexit; będzie; przejdźmy; razem!; rejestracji; spotkanie; północnej; europejską; zakończeniu; okresu; przejściowego; stycznia; prowadzone; do bezpośredniej; irlandii; angielskim; g;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »