Premiery New Holland na AGRO SHOW 2015

LIDER BRANŻY POKAZUJE SWOJE ASY
 

NewHollandZa nami XVII edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW. Między 18 a 21 września w Bednarach koło Poznania, na ponad 145 tys. m2 powierzchni zaprezentowało się ponad 800 wystawców wraz ze swoimi najlepszymi maszynami. Wśród nich nie zabrakło lidera branży. Oprócz flagowych modeli niebieskich i żółtych maszyn na stanowisku New Holland pojawiły się wyczekiwane premiery: rekordzista zbiorów - kombajn CR 10.90, nowa seria ciągników T7, a także T8 z tylnymi gąsienicami SmartTrax.

-„Nasza obecność na AGRO SHOW jest za każdym razem ważnym przedsięwzięciem, do którego przygotowujemy się tak naprawdę cały rok. AGRO SHOW jest największą plenerową wystawą rolniczą w Europie. W tym miejscu możemy pokazać, jak zdobyliśmy zaufanie polskich rolników i dlaczego od 2009 roku jesteśmy numerem jeden branży techniki rolniczej w Polsce. Za pozycją lidera przemawiają przede wszystkim maszyny dopracowane pod względem technicznym i wizualnym, dlatego na AGRO SHOW prezentujemy nasze najnowsze osiągniecia, ale również flagowe maszyny. Ten rok jest dla nas wyjątkowy – gwiazdą żółtego sektora „kombajnowego” był CR 10.90 – rekordzista , który w ciągu zaledwie 8 godzin zebrał 797,565 ton pszenicy. Z kolei w sektorze „ciągnikowym” brylowały nowe ciągniki serii T7, które są dowodem na to, że za „urodą” ciągnika mogą iść także imponujące parametry. Stylistyka ciągników T7 została w pełni odświeżona. Maszyny otrzymały wykończenie, które przywodzi na myśl kultowe pojazdy ze świata motoryzacji. Z kolei pod maską każdego T7 znajdują się wydajne silniki z rozbudowanym układem oczyszczania spalin - mówi Tomasz Wieja, Marketing Manager firmy New Holland.

Niesłabnącym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się także pokazy maszyn w warunkach, do których zostały stworzone, czyli podczas prac polowych. Tegorocznym „zawodnikiem” New Holland na ringu była ładowarka teleskopowa LM7.35. Z kolei na pasie startowym, wśród ciągników o mocy 140 do 160 KM prezentował się nowy T7.270

W sektorze ciągnikowym New Holland pojawiła się także kolejna premiera – ciągnik T8 SmartTrax®. Jak podkreśla Łukasz Chęciński, specjalista produktowy New Holland ds. ciągników: -„Jedną z istotnych zalet T8 są gąsienice, które dzięki zwiększonej powierzchni styku z podłożem pozwalają wcześniej rozpocząć pracę w polu, bez trudu przemieszczając się po mokrej, wiosennej glebie”. Każdy poszukujący nowego sprzętu mógł więc znaleźć coś dla siebie. Zainteresowanym radą służyło 30 przedstawicieli handlowych, a z pewnością mieli czym do siebie przekonać, bo na AGRO SHOW New Holland przygotował specjalne oferty finansowania fabrycznego.

Sam rekordzista – kombajn CR 10.90 doczekał się wielu sesji zdjęciowych. Wszystko za sprawą konkursu, w którym każdy fan tej maszyny był zwycięzcą i zdobywał gadżety New Holland. Wystarczyło zrobić sobie zdjęcie z najwydajniejszym kombajnem na świecie i umieścić go na portalu Facebook z odpowiednimi hasztagami: #NewHolland #NowyCR1090 #AgroShow2015.

Każdego roku AGRO SHOW przybywają setki tysięcy zwiedzających. Wśród nich obecni są zarówno profesjonalni rolnicy, amatorzy tej profesji, a także wszyscy ci, którzy chcą przekonać się, że polskie rolnictwo nie stoi w miejscu. Z myślą o najmłodszych zwiedzających, ale też wiernych fanach marki, New Holland przygotował FAN SHOP, na którym czekały na nich niebiesko-żółte gadżety, w tym precyzyjnie odwzorowane modele ciągników i kombajnów.


Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com
New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasiegiem dzialania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com

http://it.youtube.com/user/NewHollandAG
www.flickr.com/photos/newholland
http://www.facebook.com/NewHollandAgriculturePolska
http://twitter.com/NewHollandAG
https://plus.google.com/117086178528241801087/posts

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

NewHolland
TAGI: holland; także; ciągników; ; maszyny; finansowania; wśród; lidera; które; produktów; dealerów; przygotował; holland.; świecie; informacji; k;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »