Pomoc dla producentów świń z obszarów ASF

Producenci świń prowadzący działalność rolniczą na obszarze zapowietrzonym lub zagrożonym wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń, na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i lubelskiego, mogą składać wnioski o pomoc - w ramach programu pomocy krajowej - do biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Fot. Baner - Stop ASF

Fot. Baner - Stop ASF

Na stronie internetowej ARiMR  zamieszczony został formularz wniosku o pomoc oraz wzór oświadczenia producenta świń o kwocie obniżonego dochodu ze sprzedaży świń za okres, za który składany jest wniosek o udzielenie pomocy finansowej, tj. za okresy kwartalne, półroczne lub roczne. http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/arimr-rozpoczela-nabor-wnioskow-o-przyznanie-pomocy-na-wyrownanie-kwoty-dochodu-uzyskanego-prze.html

Pytania dotyczące naboru wniosków o przyznanie pomocy na wyrównanie dochodów producentów trzody chlewnej z terenów objętych ASF należy kierować na: info@arimr.gov.pl lub do Oddziałów Regionalnych ARiMR.

      

 

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Pomoc dla producentow swin z obszarow ASF 640x380
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: świń; pomocy; producentów; obszarów; okresy; naboru; dotyczące; http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/arimr-rozpoczela-nabor-wnioskow-o-przyznanie-pomocy-na-wyrownanie-kwoty-dochodu-uzyska;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »