Polagra Premiery 2014

W dniach 30 stycznia-2 lutego br. w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra-Premiery. Organizowane co 2 lata targi rozpoczną cykl wystaw rolniczych w 2014 roku. Podczas targów, po raz pierwszy w Polsce, zostaną zaprezentowane światowe nowości produktowe z branży rolniczej na nadchodzący sezon. To największa halowa ekspozycja branżowa w kraju. Ekspozycje targowe dostępne są dla zwiedzających od godz. 9:00. Pierwszy dzień, to tzw. dzień branżowy, drugi dzień dedykowany jest młodym rolnikom, a sobota i niedziela tradycyjnie - dla każdego.

W sobotę 1. lutego 2014 r. w pawilonie 15 w sali 1A o godz. 13:30 Wielkopolska Izba Rolnicza organizuje konferencję pt. "Założenia Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2014-2020", pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisława Kalemby, z udziałem europosłów.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do odwiedzenia stoiska izb rolniczych w pawilonie 8 (nr 30). Stoisko będzie dostępne przez wszystkie 4 dni targowe.

Inne ciekawe informacje na temat targów Polagra-Premiery znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.polagra-premiery.pl

 

Grzegorz Wysocki
Biuro WIR w Poznaniu

Źródło
Wielkopolska Izba Rolnicza
http://www.wir.org.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: polagra; pierwszy; rolnictwa; dzień; rolniczych; premiery; lutego; pawilonie; dostępne; patronatem; 2014-2020"; ; stanisława; udziałem; ; rozwoju; ministra; wspólnej; organizuje;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »