Plan białkowy dla Europy – KE czeka na Twój głos!

sojaKomisja Europejska na podstawie obecnej wiedzy oraz inicjatyw podejmowanych zarówno w poszczególnych krajach jak i w całej UE zamierza opublikować pod koniec 2018 r. raport w sprawie „Planu białkowego dla Europy”. Wiedza wynikająca z raportu będzie przydatna w rozwoju i zwiększeniu źródeł białka pochodzenia roślinnego w UE. W związku z powyższym  Komisja Europejska opracowała ankietę, którą należy wypełnić w terminie 23 marca 2018 r.

Zachęcamy wszystkich rolników do udziału w konsultacjach. Ankieta dostępna jest niestety tylko w języku angielskim. Odpowiedzi oczywiście można udzielać w języku polskim. Aby ułatwić Państwu udział w konsultacjach – przygotowaliśmy robocze tłumaczenie pytań i odpowiedzi (plik do pobrania tutaj >>>).


 Źródło
 Krajowa Rada Izb Rolniczych
 http://krir.pl

125ml milk

soja
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: białkowy; odpowiedzi; języku; europy; europejska; głos!; niestety; udzielać; można; oczywiście; rolniczych; angielskim.; dostępna; ułatwić; ankieta; konsultacjach.; udziału; rolników; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »