Pierwsze doświadczenia w tworzeniu i funkcjonowaniu grup operacyjnych

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu, organizuje w dniach 4-9.12.2016 r. wyjazd studyjny do Austrii i Czech pt. „Pierwsze doświadczenia w tworzeniu i funkcjonowaniu grup operacyjnych”. Przedsięwzięcie realizuje zadania Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR). Celem wyjazdu jest umożliwienie uczestnikom wymiany doświadczeń w zakresie funkcjonowania SIR w Polsce  z przedstawicielami innowacyjnych działań na rzecz rolnictwa z Austrii i Czech. W programie zaplanowane są spotkania z reprezentantami  Sieci na rzecz innowacji  w rolnictwie w Austrii i Czechach,  brokerami, członkami grup operacyjnych a także wizyty w gospodarstwach.

W wyjeździe udział wezmą osoby pracujące na rzecz SIR, brokerzy innowacji w rolnictwie, doradcy rolniczy, partnerzy SIR oraz rolnicy z gospodarstw demonstracyjnych. Udział w wyjeździe jest bezpłatny. Jednostka delegująca pokrywa koszty podróży swoich  przedstawicieli do i z  miejsca zbiórki uczestników wyjazdu tj. Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie  Oddział w Radomiu przy ul. Chorzowskiej 16/18  26-600 Radom. Istnieje możliwość zamówienia na koszt własny  noclegu w CDR Radom w dniu 9/10.12.2016.


Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc do udziału zapraszamy m.in. po jednym przedstawicielu z państwowych jednostek doradztwa rolniczego, a także instytutów podległych resortowi rolnictwa. Zakwalifikowani uczestnicy zostaną poinformowani o szczegółach dotyczących wyjazdu.


Kartę zgłoszenia udziału w wyjeździe należy przesłać do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu na adres radom@cdr.gov.pl lub fax.48 365 49 70 do dnia 28.11.2016 r.

Kontakt w sprawie naboru uczestników:
Andrzej Szymański tel. 48 365 69 27  a.szymanski@cdr.gov.pl


Do pobrania:

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Program wyjazdu

logotypy

 

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

logotypy
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; rolniczego; wyjeździe; oddział; austrii; tworzeniu; doświadczenia; funkcjonowaniu; operacyjnych; udział; pierwsze; wiejskich; rolnictwie; wyjazdu; także; innowacji; zakresie; radomiu; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »