Olsztyńska oferta terenów inwestycyjnych

Targi POLEKO, KOMTECHNIKA, GMINA oraz SALON INVESTFIELD to imprezy wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich, które odbyły się w dniach 14-17 października br. Uczestniczył w nich olsztyński oddział terenowy ANR, który zaprezentował atrakcyjne oferty nieruchomości inwestycyjnych.

  - Nasza obecność na poznańskich targach wiązała się z prezentacją ofert nieruchomości inwestycyjnych i atrakcyjnie położonych – wyjaśniła Jadwiga Teleszyńska z olsztyńskiej Agencji, która od blisko 20 lat przygotowuje stoiska na różne  imprezy targowe w Polsce -  W Zasobie są grunty atrakcyjne dla każdego klienta -  zarówno dla dużych inwestorów, jak i przyszłych organizatorów turystyki i wypoczynku na Warmii i Mazurach – dodała Jadwiga Teleszyńska.   

W czasie targów oddział z Olsztyna udostępnił  zainteresowanym przygotowany katalog, który wraz z nośnikiem cyfrowym CD, stanowił doskonałe uzupełnienie ofert. Nieruchomości na Warmii i Mazurach, których ciągle nie brakuje są marzeniem amatorów sportów wodnych i wypoczynku nad wodą.  To także jedyny region graniczący z Rosją, a w Zasobie są grunty przygotowane z myślą o inwestycjach przygranicznych.  

OT ANR w Olsztynie

Źródło
Agencja Nieruchomości Rolnych
http://www.anr.gov.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: nieruchomości; warmii; zasobie; atrakcyjne; jadwiga; który; oddział; grunty; targów; oferta; wypoczynku; inwestycyjnych; ; imprezy; terenów; zainteresowanym; stan;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »