Ogłoszenie o wyniku oceny merytorycznej wniosków złożonych przez partnerów KSOW

Zakończona została ocena merytoryczna wniosków złożonych przez partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2017 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2016-2017.

Fot. Formy rozwoju obszarów wiejskich

Fot. Formy rozwoju obszarów wiejskich

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje o tym, działając na podstawie art. 57e ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Lista przedstawia wynik prac Komisji Oceny Merytorycznej Operacji po dokonaniu oceny merytorycznej operacji, które zostały złożone w terminie 10 lutego 2017 r. – 23 lutego 2017 r.

Wszyscy Wnioskodawcy, których operacje podlegały ocenie zostaną niezwłocznie pisemnie poinformowani o wyniku oceny operacji.

Wezwania do podpisania umów będą przesyłane przez Jednostkę Centralną Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich po zatwierdzeniu zmiany Planu Operacyjnego na lata 2016-2017 przez Grupę Roboczą ds. KSOW.

Odnośnik otwierany w nowym oknie Lista ocenionych operacji partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach naboru do dwuletniego Planu Operacyjnego KSOW na lata 2016-2017 dla Konkursu nr 1/2017 ogłoszonego 26 stycznia 2017 r. (.pdf 325,74 kB)

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Ogloszenie o wyniku oceny merytorycznej wnioskow zlozonych przez partnerow KSOW 640x380
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: obszarów; wiejskich; rozwoju; merytorycznej; operacyjnego; lutego; wyniku; ramach; złożonych; krajowej; dwuletniego; operacji; 2016-2017; ogłoszenie; będą; rolnictwa; które; partner;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »