Odwołania od decyzji

unia06Komisja Europejska podała informację, że wyłączy z finansowania Unii Europejskiej część wydatków poniesionych przez Polskę na wspieranie gospodarstw niskotowarowych realizowanych w ramach Planu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2004-2006.

Polska odwoła się od decyzji wykonawczej Komisji do Sądu Unii Europejskiej. Z działania PROW 2004 – 2006 „Wspieranie gospodarstw niskotowarowych” udzielane były dotacje dla gospodarstw rolnych o wielkości ekonomicznej od 2 do 4 ESU (Europejska Jednostka Wielkości) przez okres nie dłuższy niż 5 lat, corocznie w równowartości 1 250 EUR. Warunkiem udzielania dotacji była realizacja biznes planów, wykazujących przyszłą rentowność gospodarstwa rolnego prowadzonego przez rolnika ubiegającego się o dotację. Wyłączenie kwoty 79,9 mln EUR spowodowane jest zatwierdzaniem zdaniem Komisji Europejskiej „mało ambitnych biznes planów”.

Źródło
"Wieści Rolnicze"
http://www.wiescirolnicze.pl

125ml milk

unia06
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: gospodarstw; decyzji; komisji; biznes; europejskiej; odwołania; realizacja; planów; ; jednostka; dotacji; warunkiem; ud;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »