Od 5 września do 3 listopada 2014 roku można składać wnioski aktualizacyjne o przyznanie pomocy z działania "Modernizacja gospodarstw rolnych"

Od 5 września do 3 listopada 2014 roku można składać osobiście lub przez upoważnioną osobę w oddziałach  regionalnych lub biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji  Modernizacji Rolnictwa wnioski aktualizacyjne o przyznanie pomocy z działania "Modernizacja gospodarstw rolnych" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Takie wnioski aktualizacyjne mogą składać osoby, które spełniają następujące dwa warunki.

  • Ubiegały się o wsparcie na "Modernizację gospodarstw rolnych" w czasie naborów prowadzonych przez ARiMR w 2011, 2012 i 2013 roku i wówczas nie dostały pomocy z powodu braku środków, to znaczy znajdują się na "białej" części ostatnio opublikowanych na stronie Agencji list wojewódzkich  określających kolejność przysługiwania dofinansowania w poszczególnych naborach.
  • Nie otrzymały bądź nie otrzymają z ARiMR do 4 września 2014 roku  informacji o odmowie przyznania im pomocy finansowej z tego działania.

Nie złożenie wniosku aktualizacyjnego w tym terminie oznacza, że taka osoba zostanie wykluczona z przyznania pomocy z działania "Modernizacja gospodarstw rolnych".
Żadnych aktualizacji wniosków o przyznanie pomocy z tego działania nie muszą dokonywać osoby, które mieszczą się w limitach dostępnych środków, czyli znajdują w "zielonej" części ostatnich list określających kolejność przyznawania pomocy w wymienionych wyżej naborach.

Kryteria oceny oraz szczegółowe informacje na temat składania wniosków znajdą państwo w biurach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Centrum Doradztwa Rolniczego

Rozporządzenie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowejw ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: pomocy; gospodarstw; działania; agencji; września; składać; przyznanie; wnioski; modernizacji; listopada; można; restrukturyzacji; środków; ; obszarów; osoby; ; kt&oa;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »