shiuz__750 x 100 px_1

Nowa polityka promocyjna UE – konsultacje

Do 10 lipca potrwają konsultacje projektu założeń Rocznego Programu Prac na 2021 r. z organizacjami branżowymi, międzybranżowymi i organizacjami producentów.
Nowa polityka UE - konsultacje

 

Projekt założeń Rocznego Programu Prac

30 czerwca 2020 r. Komisja Europejska przedstawiła projekt założeń Rocznego Programu Prac (RPP), w którym zaproponowała priorytety, a także orientacyjny podział budżetu na rok 2021 w odniesieniu do programów informacyjnych i promocyjnych skierowanych na rynek wewnętrzny UE i rynek krajów trzecich. Komisja Europejska zakłada wspófinansowanie programów promocyjnych na poziomie 173,4 mln EUR.

Na uwagi czekamy do 10 lipca

W związku z przyjęciem przez KE projektu założeń RPP, organizacje branżowe, międzybranżowe i organizacje producentów proszone są o przekazanie swoich uwag/komentarzy do ww. projektu, w terminie do 10 lipca br., na adres: aleksandra.bernaciak@minrol.gov.pl.

Materiały

Do pobrania
Nowa_polityka_promocyjna_UE-_RPP_2021_konsultacje.pdf 0.19MB


125ml milk

1920
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: założeń; konsultacje; rocznego; programu; polityka; komisja; organizacje; promocyjnych; promocyjna; europejska; programów; organizacjami; projektu; producentów.; międzybranżowe; e;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »