Nowa opona Firestone Maxi Traction 65

Nowa opona do ciągników Firestone Maxi Traction 65 charakteryzuje się o 11 proc. głębszymi blokami bieżnika, niż we wcześniejszym modelu oponach. Przekłada się to na większą trwałość oraz bardzo dobre właściwości użytkowe przez cały cykl jej życia.

Większa trwałość opony i obniżone koszty pracy
Większa powierzchnia kontaktu z podłożem, która została osiągnięta dzięki szerszym blokom bieżnika, znacznie zwiększa trwałość opony. Nowy wzór bieżnika z głębszymi, szerszymi i dłuższymi blokami znacząco wydłuża okres używania opon Maxi Traction 65 i zwiększa ich niezawodność, co w konsekwencji zmniejsza koszt godziny pracy traktora.

Opatentowany wzór bloków zapewnia doskonałe właściwości trakcyjne
Większa trwałość opon Firestone Maxi Traction 65 nie została uzyskana kosztem właściwości trakcyjnych. Dzięki opatentowanemu, oryginalnemu rozwiązaniu Firestone o nazwie Dual Angle Lug Design (blok o dwóch kątach nachylenia ścian bocznych), opona Maxi Traction 65 zapewnia niezawodną, stabilną pracę z przyczepnością o 4 proc. większą w porównaniu ze standardowymi oponami rolniczymi. W powiązaniu z wyjątkowo długimi blokami, większą powierzchnią kontaktu z podłożem i skutecznym samoczyszczaniem, umożliwia to kierowcom używającym opon Maxi Traction 65 szybszą i bardziej ekonomiczną jazdę.
Dłuższe, nakładające się na siebie bloki dają także większy komfort jazdy po asfaltowej drodze, co jest obecnie istotną korzyścią dla kierowców szybkich i ciężkich ciągników rolniczych, które dojeżdżają do znacznie oddalonych od siebie pól.

Powiększenie rodziny Maxi Traction
Wprowadzając do sprzedaży opony Maxi Traction 65, Firestone poszerza rodzinę opon serii 65 o uznany bieżnik Maxi Traction, włączając go do oferty dla współczesnych ciągników rolniczych średniej wielkości. Opony te są przeznaczone dla dużych maszyn o dużej mocy silnika, zaś opony Maxi Traction IF (Improved Flexion) zapewniają dodatkową ładowność oraz zmniejszenie ubicia gleby – wszystko w ramach tego samego wzoru Maxi Traction.

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: traction; firestone; trwałość; właściwości; większą; ciągników; większa; siebie; znacznie; zapewnia; wzór; zwiększa; dzięki; została; kontaktu; blokami; bieżnika; ; kierow;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »