Nominacje dla członków Komitetu Monitorującego PROW 2014-2020

W ministerstwie rolnictwa i rozwoju wsi odbyła się dziś uroczystość wręczenia nominacji dla członków Komitetu Monitorującego Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Podczas uroczystości minister Marek Sawicki gratulując nominacji zachęcał członków komitetu do wytężonej i owocnej pracy.

Fot. Minister Marek Sawicki gratuluje nominacji i zachęca członków komitetu do owocnej pracy

Fot. Minister Marek Sawicki gratuluje nominacji i zachęca członków komitetu do owocnej pracy

– Przed Państwem bardzo duże wyzwanie, aby pieniądze z nowego PROW-u jak najszybciej trafiły do rolników. Musimy wszyscy dołożyć starań, aby były to również dobrze i efektywnie wydane pieniądze. Nie bójmy się podejmować odważnych decyzji, które pomogą zmienić polskie rolnictwo oraz polską wieś – powiedział Marek Sawicki.

Minister przypomniał także, że praktycznie tuż po uruchomieniu PROW-u czeka nas jego przegląd w 2017 roku, a to szansa na jego udoskonalenie oraz wyeliminowanie błędów, jeżeli takie się pojawią.

Galeria zdjęć:

 
Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Nominacje dla czlonkow Komitetu Monitorujacego PROW 2014 2020 640x380
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: komitetu; rozwoju; członków; monitorującego; nominacje; owocnej; rolnictwa; członków; 2014-2020; minister; zmienić; polską; ; rolnictwo; polskie;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »