Nawigacja rolnicza GPS TeeJet Matrix Pro 840GS Antena RXA-30 - system nawigacji (40437)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> Nowoczesne rolnictwo


NAZWA: Nawigacja rolnicza GPS TeeJet Matrix Pro 840GS Antena RXA-30 - system nawigacji
OPIS:

Nawigacja Matrix Pro 840GS - zalecana w przypadku korzystania z czterech lub więcej kamer, ponieważ zapewnia on uproszczony podgląd.

Zestaw zawiera:
• Panel Matrix Pro 840GS z wyświetlaczem 213mm/8,4 cala - kolorowy, jasny, łatwy do odczytu we wszystkich warunkach oświetlenia
• Antena zewnętrzna RXA-30
• Przewód zasilający do gniazda Cobo
• Zestaw mocujący z osprzętem
• Instrukcja obsługi

Antena zewnętrzna RXA-30
Charakteryzująca się dużym stopniem wzmocnienia antena spiralna zapewnia większy poziom blokowania szumów i lepszy odbiór z nisko zawieszonych satelitów. Dobrze nadaje się do pracy w północnych szerokościach geograficznych lub na obszarach z dużą liczbą drzew i pagórków.

Naprowadzanie, jakiego jeszcze nie było!
System Matrix Pro GS jest jedyny w swoim rodzaju w kategorii naprowadzania. Dzięki wyjątkowym funkcjom i niezrównanej elastyczności, nasze produkty są tak bardzo różne od innych wyrobów oferujących naprowadzanie.

Korzystając z funkcji następnego rzędu już nigdy nie wjedziesz niewłaściwy rząd podczas nawrotów. Wpisz szerokość pasa, a Matrix Pro GS zawsze poprowadzi Cię do właściwego rzędu.

Funkcje, które zwiększają produktywność i efektywność:
• Wyjątkowa funkcja nawigacji w RealView™ Guidance Over Video (nawigacja z podglądem) wyświetla w czasie rzeczywistym dane nawigacji po polu, na którym jest prowadzona praca. System Matrix Pro GS pokazuje również obraz z do ośmiu kamer, umożliwiając kontrolowanie wielu operacji maszyny.
• Możliwość sterowania dawką w komputerach innych producentów pozwala na precyzyjne dawkowanie zgodnie z zadaną mapką oraz na mapowanie podczas zastosowania w Matrix Pro GS, jeśli użyto go wraz z kompatybilnym sterownikiem. Wymagana aktywacja.
• Zaawansowane ustawienia konfiguracji belki pozwalają na 2-wymiarowe automatyczne sterowanie pasem. Jest to idealne dla suchych rozsiewaczy lub dla rozpylaczy z nieliniowym ułożeniem sekcji opryskujących. Matrix Pro GS ABSC w połączeniu z odpowiednio wyposażonym rozsiewaczem suchym może sterować szerokością pasa, nałożeniem oraz włączaniem/wyłączanie na uwrociach.
Wymagany zestaw BoomPilot.
• Dwukierunkowe przesyłanie danych to oszczędność czasu i zwiększenie wydajności dzięki możliwości wysyłania i pobierania danych prac, granic, stref niepodlegających opryskiwaniu, linii AB oraz wielu innych danych.
• Zapisywanie i wywoływanie wielu linii nawigacji w celu wykorzystania w przyszłości danych wzorcowych i obsługi w polu.
• Łatwe w użyciu oprogramowanie komputerowe upraszcza tworzenie i przechowywanie danych klienta/gospodarstwa rolnego/pola/zadania.
• Wyjątkowa funkcja Następny Rząd pomaga ustalać właściwy rząd przejazdu podczas jazdy na uwrociu w uprawach rzędowych.
• Kolorowy ekran wyświetla graficzny obraz pola, w tym obszary pominięte podczas przejazdów lub nałożenia pojedyncze, bądź wielokrotne.
• Zredukowana szerokość pasa przejazdu podczas opryskiwania na uwrociu, z możliwością powrotu do rozpylania na pełnej szerokości pasa na całym polu.
• Na podstawie aktualnej lokalizacji urządzenia, funkcja FieldFinder wskazuje granice pola i/lub zadań.
• Dzięki wyznaczaniu trasy od punktu A z wykorzystaniem kursu w stopniach, dokładne ustawianie danych kierunku jazdy jest szybkie i łatwe. Jest to szczególnie przydatne podczas jednoczesnej obsługi wielu maszyn na tym samym polu.
• Przycisk sygnałowy pokrycia pola na konsoli umożliwia łatwe włączanie i wyłączanie rejestracji zabiegu.
• Wielorakie, wybierane przez użytkownika, schematy kolorów tła pozwalają operatorowi wybrać ten, który najlepiej pasuje do warunków pracy.


PRODUCENT: Teejet
DOSTĘPNOŚĆ: dostępny do tygodnia
SZCZEGÓŁY :
mpn: RM-90-02783-PL

Cena: 12914.97 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Nawigacja rolnicza GPS TeeJet Matrix Pro 840GS Antena RXA-30 - system nawigacji (ID: 40437) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Nawigacja rolnicza GPS TeeJet Matrix Pro 840GS Antena RXA-30 - system nawigacji (ID: 40437) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
40437
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Nawigacja rolnicza GPS TeeJet Matrix Pro 840GS Antena RXA-30 - system nawigacji (ID: 40437) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
12914.97 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 159
wysyłania pobierania granic, niepodlegających Kolorowy pojedyncze, graficzny użytkownika, jednoczesnej maszyn Przycisk sygnałowy pokrycia konsoli umożliwia łatwe włączanie wyłączanie rejestracji zabiegu.• Wielorakie, wybierane schematy szczególnie kolorów operatorowi wybrać który najlepiej pasuje warunków pracy. PRODUCENT: Teejet DOSTĘPNOŚĆ: dostępny tygodnia SZCZEGÓŁY przydatne łatwe. obszary całym pominięte przejazdów nałożenia idealne bądź wielokrotne.• Zredukowana opryskiwania uwrociu, możliwością powrotu rozpylania pełnej szerokości podstawie szybkie aktualnej lokalizacji urządzenia, FieldFinder wskazuje granice zadań.• wyznaczaniu punktu wykorzystaniem stopniach, dokładne ustawianie kierunku suchych Wymagana pasem. nadaje wzmocnienia antena spiralna większy poziom blokowania szumów lepszy odbiór zawieszonych satelitów. Dobrze północnych dużym szerokościach geograficznych obszarach dużą liczbą pagórków.Naprowadzanie, jakiego jeszcze było!System jedyny rodzaju kategorii naprowadzania. stopniem RXA-30Charakteryzująca funkcjom jasny, NAZWA: zalecana przypadku korzystania czterech więcej ponieważ uproszczony podgląd.Zestaw zawiera:• wyświetlaczem 213mm/8,4 kolorowy, łatwy obsługiAntena odczytu wszystkich warunkach oświetlenia• RXA-30• Przewód zasilający gniazda Cobo• Zestaw mocujący osprzętem• Instrukcja wyjątkowym niezrównanej sterowanie zgodnie ośmiu umożliwiając kontrolowanie operacji maszyny.• Możliwość sterowania dawką komputerach producentów pozwala precyzyjne dawkowanie zadaną pokazuje mapką mapowanie zastosowania jeśli użyto kompatybilnym sterownikiem. aktywacja.• Zaawansowane ustawienia konfiguracji 2-wymiarowe automatyczne również System elastyczności, poprowadzi produkty bardzo różne wyrobów oferujących naprowadzanie.Korzystając funkcji następnego rzędu wjedziesz niewłaściwy nawrotów. zawsze właściwego praca. rzędu.Funkcje, które zwiększają produktywność efektywność:• RealView™ Guidance (nawigacja podglądem) czasie rzeczywistym którym prowadzona RM-90-02783-PL

Wyszukaj Produkt

*

40471ml milk

5c47b67de6847 500 500 productGfx 8f5e755f53f1f06a5b43e1a003dd51a4
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »