Nawigacja rolnicza GPS TeeJet Matrix Pro 570GS - system nawigacji (40576)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> Nowoczesne rolnictwo


NAZWA: Nawigacja rolnicza GPS TeeJet Matrix Pro 570GS - system nawigacji
OPIS:

Nawigacja Matrix Pro 570GS.

Zestaw zawiera:
• Panel Matrix Pro 570GS z wyświetlaczem 145mm/5,7 cala - kolorowy, jasny, łatwy do odczytu we wszystkich warunkach oświetlenia
• Antena zewnętrzna
• Przewód zasilający do gniazda Cobo
• Zestaw mocujący z osprzętem
• Instrukcja obsługi

Naprowadzanie, jakiego jeszcze nie było!
System Matrix Pro GS jest jedyny w swoim rodzaju w kategorii naprowadzania. Dzięki wyjątkowym funkcjom i niezrównanej elastyczności, nasze produkty są tak bardzo różne od innych wyrobów oferujących naprowadzanie.

Nawigacja na obrazie rzeczywistym z kamery – wyłącznie dzięki TeeJet®!

Na jednej konsoli można jednocześnie otrzymywać wszystkie potrzebne dane nawigacji, obserwować teren przed sobą kontrolować różne funkcje sprzętu. Wynik? Poprawa dokładności i łatwe monitorowanie sprzętu oraz zmniejszenie stresu.

Korzystając z funkcji następnego rzędu już nigdy nie wjedziesz niewłaściwy rząd podczas nawrotów. Wpisz szerokość pasa, a Matrix Pro GS zawsze poprowadzi Cię do właściwego rzędu.

Funkcje, które zwiększają produktywność i efektywność:
• Wyjątkowa funkcja nawigacji w RealView™ Guidance Over Video (nawigacja z podglądem) wyświetla w czasie rzeczywistym dane nawigacji po polu, na którym jest prowadzona praca. System Matrix Pro GS pokazuje również obraz z do ośmiu kamer, umożliwiając kontrolowanie wielu operacji maszyny.
• Możliwość sterowania dawką w komputerach innych producentów pozwala na precyzyjne dawkowanie zgodnie z zadaną mapką oraz na mapowanie podczas zastosowania w Matrix Pro GS, jeśli użyto go wraz z kompatybilnym sterownikiem. Wymagana aktywacja.
• Zaawansowane ustawienia konfiguracji belki pozwalają na 2-wymiarowe automatyczne sterowanie pasem. Jest to idealne dla suchych rozsiewaczy lub dla rozpylaczy z nieliniowym ułożeniem sekcji opryskujących. Matrix Pro GS ABSC w połączeniu z odpowiednio wyposażonym rozsiewaczem suchym może sterować szerokością pasa, nałożeniem oraz włączaniem/wyłączanie na uwrociach.
Wymagany zestaw BoomPilot.
• Dwukierunkowe przesyłanie danych to oszczędność czasu i zwiększenie wydajności dzięki możliwości wysyłania i pobierania danych prac, granic, stref niepodlegających opryskiwaniu, linii AB oraz wielu innych danych.
• Zapisywanie i wywoływanie wielu linii nawigacji w celu wykorzystania w przyszłości danych wzorcowych i obsługi w polu.
• Łatwe w użyciu oprogramowanie komputerowe upraszcza tworzenie i przechowywanie danych klienta/gospodarstwa rolnego/pola/zadania.
• Wyjątkowa funkcja Następny Rząd pomaga ustalać właściwy rząd przejazdu podczas jazdy na uwrociu w uprawach rzędowych.
• Kolorowy ekran wyświetla graficzny obraz pola, w tym obszary pominięte podczas przejazdów lub nałożenia pojedyncze, bądź wielokrotne.
• Zredukowana szerokość pasa przejazdu podczas opryskiwania na uwrociu, z możliwością powrotu do rozpylania na pełnej szerokości pasa na całym polu.
• Na podstawie aktualnej lokalizacji urządzenia, funkcja FieldFinder wskazuje granice pola i/lub zadań.
• Dzięki wyznaczaniu trasy od punktu A z wykorzystaniem kursu w stopniach, dokładne ustawianie danych kierunku jazdy jest szybkie i łatwe. Jest to szczególnie przydatne podczas jednoczesnej obsługi wielu maszyn na tym samym polu.
• Przycisk sygnałowy pokrycia pola na konsoli umożliwia łatwe włączanie i wyłączanie rejestracji zabiegu.
• Wielorakie, wybierane przez użytkownika, schematy kolorów tła pozwalają operatorowi wybrać ten, który najlepiej pasuje do warunków pracy. 


PRODUCENT: Teejet
DOSTĘPNOŚĆ: dostępny do tygodnia
SZCZEGÓŁY :
mpn: RM-90-02772-PL

Cena: 9298.79 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Nawigacja rolnicza GPS TeeJet Matrix Pro 570GS - system nawigacji (ID: 40576) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Nawigacja rolnicza GPS TeeJet Matrix Pro 570GS - system nawigacji (ID: 40576) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
40576
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Nawigacja rolnicza GPS TeeJet Matrix Pro 570GS - system nawigacji (ID: 40576) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
9298.79 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 348
tygodnia suchym sterować szerokością włączaniem/wyłączanie uprawach uwrociach. Wymagany zestaw BoomPilot.• Dwukierunkowe przesyłanie oszczędność zwiększenie wydajności możliwości wysyłania pobierania uwrociu pasuje Wielorakie, łatwe. operatorowi wyznaczaniu punktu wykorzystaniem stopniach, kolorów schematy dokładne ustawianie kierunku szybkie szczególnie granice użytkownika, przydatne jednoczesnej maszyn Przycisk sygnałowy pokrycia umożliwia włączanie wyłączanie rejestracji zabiegu.• zadań.• wybrać rzędowych.• opryskiwania najlepiej Kolorowy graficzny obszary pominięte przejazdów nałożenia pojedyncze, bądź wielokrotne.• nieliniowym Zredukowana uwrociu, wskazuje możliwością powrotu rozpylania pełnej szerokości całym podstawie aktualnej lokalizacji urządzenia, który FieldFinder ułożeniem ustawienia rozpylaczy niezrównanej elastyczności, produkty bardzo wyrobów oferujących naprowadzanie.Nawigacja obrazie kamery wyłącznie TeeJet®!Na jednej jednocześnie wyjątkowym otrzymywać wszystkie potrzebne nawigacji, obserwować kontrolować funkcje sprzętu. Wynik? Poprawa dokładności monitorowanie funkcjom naprowadzania. zmniejszenie Antena NAZWA: 570GS. zawiera:• wyświetlaczem 145mm/5,7 kolorowy, jasny, łatwy odczytu wszystkich warunkach oświetlenia• zewnętrzna• kategorii Przewód zasilający gniazda Cobo• mocujący osprzętem• Instrukcja obsługiNaprowadzanie, jakiego jeszcze było!System jedyny rodzaju sprzętu stresu.Korzystając rozsiewaczy jeśli sterowania dawką komputerach producentów pozwala precyzyjne dawkowanie zgodnie zadaną mapką mapowanie zastosowania użyto maszyny.• kompatybilnym sterownikiem. Wymagana aktywacja.• Zaawansowane konfiguracji 2-wymiarowe automatyczne sterowanie pasem. idealne suchych Możliwość operacji funkcji efektywność:• następnego rzędu wjedziesz niewłaściwy nawrotów. zawsze poprowadzi właściwego rzędu.Funkcje, które zwiększają produktywność RealView™ kontrolowanie Guidance (nawigacja podglądem) czasie którym prowadzona praca. System pokazuje również ośmiu kamer, umożliwiając RM-90-02772-PL

Wyszukaj Produkt

*

40610ml milk

5c47b69737223 500 500 productGfx e0503ce1b6ca06208a0493db0a20f8d7
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »