Najważniejsze instytucje wspierają Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

 MG 5104Ambasady Francji, Niemiec, Nowej Zelandii i Królestwa Niderlandów, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Europejskie Stowarzyszenie Mleczarskie – m.in. te instytucje do tej pory objęły honorowym patronatem XV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej. Odbędzie się ono 18-20 października w Serocku. 

– Forum jest nie tylko doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat produktów mleczarskich, ale też daje możliwość promowania globalnych trendów w mleczarstwie – napisała Wendy Hinton, ambasador Nowej Zelandii.
Konferencja ma wielkie znaczenie ekonomiczne i strategiczne dla branży mleczarskiej. Dlatego przedstawiciele najważniejszych instytucji – Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej, ambasad, ministrowie rolnictwa z różnych krajów, a także ekonomiści i eksperci chętnie dzielą się z uczestnikami konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem.
FSM do tej pory zgromadziło 3000 uczestników, 950 prezesów i dyrektorów,  850 przedstawicieli firm z branży oraz 310 prelegentów i 300 panelistów.


– Charakter tej konferencji, liczba uczestników oraz ranga prelegentów to dowód na to, że Forum jest miejscem niezwykłym z punktu widzenia rozwoju nie tylko polskiej, ale europejskiej i światowej branży mleczarskiej – mówi Agnieszka Maliszewska, organizator FSM. – Forum to również niepowtarzalne miejsce do budowania, umacniania relacji biznesowych oraz wymiany poglądów.


Rejestracja rusza wkrótce. Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji www.forum-mleczarskie.org. Tam są zamieszczane najważniejsze, aktualizowane na bieżąco, informacje dotyczące FSM, a także rynku mleka w Polsce i na świecie. Newsy będzie można śledzić również za pośrednictwem Twittera oraz Facebooka.

125ml milk

 MG 5104
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; mleczarskiej; branży; instytucje; także; rozwoju; rolnictwa; można; również; najważniejsze; mleczarskiej.; prelegentów; spółdzielczości; wspierają; konferencji; punktu; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »