Młodzi promują polską wieprzowinę

Resort rolnictwa podejmuje zdecydowane działania. Angażujemy wszystkie niezbędne służby, które sprawnie współdziałają, aby rozwiązywać problem wirusa ASF. Nasze działania są szybkie i skuteczne – powiedział dziś podsekretarz stanu Rafał Romanowski.

Fot. Podsekretarz stanu Rafał Romanowski odbiera kotlet schabowy

Fot. Podsekretarz stanu Rafał Romanowski odbiera kotlet schabowy

Wiceminister Romanowski wyszedł dziś do protestujących przed budynkiem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przedstawicieli młodych ludowców, którzy przynieśli kotlet schabowy.

– Dobrze wysmażony ten kotlet, przyjmę go z przyjemnością w imieniu ministra Krzysztofa Jurgiela, który teraz ma spotkanie w sprawie zwalczania ASF. Mam nadzieję, że kotlet jest z polskiej wieprzowiny, bo to za poprzednich rządów w Polsce dramatycznie spadło pogłowie trzody chlewnej – powiedział podsekretarz stanu  Rafał Romanowski

Dziękując za troskę o polską produkcję świń wiceminister podkreślił, że obecny szef ministerstwa Krzysztof Jurgiel nie śpi, jak twierdzi opozycja, nie zajmuje się też PR-em własnej osoby, ale pracuje nad konkretnymi rozwiązaniami,  które potem wdrażane są w życie.

–  To poprzednie kierownictwo resortu spało i nie podejmowało przed wyborami żadnych, zdecydowanych działań na rzecz ograniczenia skutków ASF – podkreślił podsekretarz stanu Rafał Romanowski.

 


Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
http://www.minrol.gov.pl/

125ml milk

Mlodzi promuja polska wieprzowine 640x380
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rafał; podsekretarz; ; rolnictwa; polską; które; ministerstwa; rozwoju; powiedział; młodzi; romanowski; ; jurgiel; podkreślił; ; o;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »