Międzynarodowe targi AYIL AGRO 2015

Agencja Rynku Rolnego uprzejmie informuje, że zgodnie z informacjami otrzymanymi z Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Astanie, w dniach 20-22 maja 2015 r. w Biszkeku odbędzie się trzecia edycja międzynarodowych targów maszyn i sprzętu rolniczego oraz maszyn i urządzeń da przemysłu rolno – spożywczego AYIL AGRO 2015.

Targi AYIL AGRO 2015 oraz planowane w tym czasie Forum Biznesu dla polskich uczestników Wystawy, z udziałem firm kirgiskich będą doskonałą okazją do zaprezentowania produktów polskiej myśli technicznej w dziedzinie rolnictwa i przemysłu rolno – spożywczego , dając jednocześnie w przypadku spełnienia wszystkich warunków wymaganych przez stronę polską i kirgiską, możliwość dokonania bezpiecznego eksportu swoich towarów / technologii do Kirgistanu w ramach udzielonego kredytu rządowego.

(Bliższe informacje nt. Umowy między Rządem RP a Rządem Republiki Kirgiskiej o udzieleniu kredytu w ramach pomocy wiązanej: https://almaty.trade.gov.pl/pl/Kirgistan/article/detail,14652,Informacje_nt_Umowy_miedzy_Rzadem_Rzeczypospolitej_Polskiej_a_Rzadem_Republiki_Kirgiskiej_o_udzieleniu_kredytu_w_ramach_pomocy_wiazanej.html)

 

Wszystkich Państwa zainteresowanych ww. przedsięwzięciem prosimy o kontakt bezpośredni z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Ałmaty ( https://almaty.trade.gov.pl)
ul. Zatajewicza, 72, Ałmaty 050059, Republika Kazachstanu

tel.: +7 (727) 264 79 11, 263 44 27 lub 262 88 29,
fax: +7 (727) 264 79 11, 263 44 27 lub 262 88 29,
e-mail: almaty@trade.gov.pl

Źródło
Agencja Rynku Rolnego
http://arr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; maszyn; inwestycji; spożywczego; rządem; międzynarodowe; ramach; kredytu; handlu; przemysłu; promocji; technologii; towarów;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »