Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Gospodarowanie Przestrzenią a Zasoby Przyrodnicze”

W dniach 22-24 maja w Zamościu odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Gospodarowanie przestrzenią, a zasoby przyrodnicze” której organizatorem był Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie – Wydział Agrobioinżynierii, Katedra Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu, Zakład Studiów Krajobrazowych i Gospodarki Przestrzennej, Urząd Miasta Zamość oraz Polskie Towarzystwo Łąkarskie. Konferencja odbyła się pod honorowym patronatem JM Rektora UP w Lublinie prof. dr hab. Zygmunta Litwińczuka dr h.c. multi i Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka.


W konferencji wzięło udział 122 osoby reprezentujące różne polskie i zagraniczne uczelnie oraz urzędy państwowe i samorządowe.


WIORiN w Lublinie był reprezentowany przez Wojewódzkiego Inspektora Panią Teresę Wyłupek, pracowników WIORiN w Lublinie oraz Oddziału w Zamościu. W sesji posterowej zainteresowanym uczestnikom konferencji prezentowano działalność Inspekcji oraz realizowane zadania. Informacja o udziale Inspekcji jako partnerze konferencji jest zawarta w wydanej publikacji „Książka streszczeń referatów i posterów” oraz była umieszczona na banerach obecnych podczas obrad i w wielu innych publikatorach.

 

 Źródło
 Państwowa Inspekcja Ochrony
 Roślin i Nasiennictwa
 http://piorin.gov.pl/

125ml milk

img 6398,k1uUwl caFOE2c Zxb2Inm5eUq2YT5iDZpdqa1rVhVaU
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: konferencja; lublinie; międzynarodowa; zasoby; konferencji; naukowa; przestrzenią; „gospodarowanie; przyrodnicze”; miasta; zamość; odbyła; polskie; inspekcji; uczestnikom; zainteresowanym; po;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »