LUBUSKIE CENTRUM PRODUKTU REGIONALNEGO – AKCJE, DZIAŁANIA, INICJATYWY

Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego przypomina Państwu, że nadal prowadzona jest akcja, w której możecie Państwo informować o swoich bieżących działaniach oraz formach sprzedaży. Dostarczane od Państwa dane będziemy na bieżąco uaktualniać na naszej stronie internetowej.

Wielu z Państwa podjęło także własne inicjatywy. Do części z nich mogą przyłączać się inni, dlatego chcemy o takich działaniach Państwa informować.

Niedawno powstał portal umożliwiający zakup produktów od Producentów Regionalnych z Województwa Lubuskiego w jednym miejscu bez wychodzenia z domu
i zamawiania każdego produktu oddzielnie. Twój Targ http://twoj-targ.pl. Jeżeli są Państwo zainteresowani przyłączeniem się do tej inicjatywy zapraszamy do kontaktu z inicjatorami przedsięwzięcia na adres mailowy kontakt@twoj-targ.pl.

Kolejną inicjatywą jest Paczka od rolnika bez pośrednika https://biologiclondon.space/, gdzie telefonicznie mogą Państwo zamówić potrzebne towary tj. wyroby mięsne, przetwory, warzywa, owoce, jaja, sery, produkty pszczele z bezpieczną dostawą do domu.

Dodatkowo Jefferson’s Catering co tydzień przygotowuje ok. 250 posiłków, które charytatywnie przekazuje m.in. na Kliniczny Oddział Chorób Zakaźnych Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. Jeżeli chcieliby Państwo przekazać swoje produkty (które posiadają np. już krótki termin ważności) dla Jefferson’s Catering – prosimy o kontakt na adres mailowy jeffersons@jeffersons.pl Zostaną z nich przygotowane wyżej wspomniane posiłki. Adres FB: https://www.facebook.com/jeffersons.catering/

Jeżeli prowadzą Państwo jeszcze jakiekolwiek działania i inicjatywy społeczne – prosimy o informację o nich i kontakt na adres mailowy sekretariat@lcpr.pl.

Źródło: LCPR

 

 

 Źródło
 Lubuska Izba Rolnicza
 http://lir.agro.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: państwo; inicjatywy; produktu; mailowy; regionalnego; centrum; państwa; działaniach; kontakt; prosimy; ; catering; jefferson’s; produkty; jeżeli; lubuskie; akcje; ; dziaŁania; ; swoich;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »