LIR NA ZAKOŃCZENIE SEZONU ŁOWIECKIEGO

W ostatnią sobotę lutego prezes Lubuskiej Izby Rolniczej Stanisław Myśliwiec na zaproszenie Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Zielonej Górze uczestniczył w uroczystym zakończeniu sezonu łowieckiego. Spotkanie rozpoczęła msza święta z udziałem Ordynariusza Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej Jego Ekscelencji ks. biskupa Tadeusza Lityńskiego, która odprawiona została w kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Zielonej Górze.

Po mszy św. myśliwi z lubuskich kół łowieckich w tradycyjnych mundurach, sygnaliści, przedstawiciele Kurkowego Bractwa Strzeleckiego z Babimostu oraz zaproszeni goście przeszli w pochodzie do siedziby PZŁ, gdzie odbyła się druga część spotkania.

Uroczyste zakończenie sezonu łowieckiego z całą towarzyszącą mu oprawą miało na celu budowanie pozytywnego wizerunku polskiego łowiectwa i myśliwych zrzeszonych w Polskim Związku Łowieckim oraz promocję łowiectwa ukierunkowaną na zmianę światopoglądu społeczeństwa o łowiectwie i myśliwych.

J. Balawajder
 

Źródło
Lubuska Izba Rolnicza
http://lir.agro.pl/

125ml milk

zako%C5%84czenie sesonu %C5%82owieckiego 27 02 9 150x150
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; sezonu; Łowieckiego; ; związku; zakoŃczenie; polskiego; zielonej; łowiectwa; odbyła; siedziby; część; całą; łowieckiego; zakończenie;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »