Krajowa Rada Izb Rolniczych organizuje kolonie i półkolonie letnie - Zapraszamy do udziału!

obraz1.jpgKrajowa Rada Izb Rolniczych, podobnie jak w latach poprzednich, organizuje kolonie letnie oraz półkolonie letnie z dofinansowaniem Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników. Z wypoczynku letniego mogą skorzystać dzieci i młodzież w wieku do 16 roku życia, których przynajmniej jedno z rodziców lub opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno z rodziców jest uprawnione do świadczeń z KRUS w czasie trwania kolonii oraz półkolonii.

 

 
 

Turnus wypoczynkowy w ramach kolonii trwa 14 dni, podczas którego dzieci mają zapewnione zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie (pięć posiłków), transport, opiekę wykwalifikowanej kadry, program kulturalno-oświatowy oraz program promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.
Turnus wypoczynkowy półkolonii trwa 10 dni, w ramach którego dzieci mają zapewnione miejsce, w którym odbywają się zajęcia w ramach półkolonii, wyżywienie (2 posiłki dziennie), transport (w miejscu gdzie będzie realizowany program), ubezpieczenie, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz program kulturalno – oświatowym oraz program promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.
W razie zainteresowania udziałem dzieci w koloniach bądź półkoloniach organizowanych przez Krajową Radę Izb Rolniczych prosimy o zgłaszanie się do wojewódzkich izb rolniczych.
 

Redaktor: Małgorzata Jawid 

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

obraz1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: dzieci; letnie; program; ramach; kolonie; organizuje; krajowa; rolniczych; rodziców; kolonii; zapewnione; opiekę; profilaktyki; zdrowia; promocji; wyżywienie; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »