Konkurs dla piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jednoznacznie kojarzona jest z instytucją wspierającą polskie rolnictwo. Instytucja ta także wspiera rozwój terenów wiejskich poprzez finansowanie placów zabaw, świetlic czy domów kultury, a także aktywizuje mieszkańców wsi.

1

W celu popularyzacji aktywnego trybu spędzania czasu wolnego Agencja Restrukturyzacji ogłosiła konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich. Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu od 2 do 7 minut, przedstawiającego działalność klubu sportowego np. mecz pokazowy, trening, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie. W filmie powinny zostać zawarte informacje o związku danego klubu i jego członków z obszarem wiejskim oraz informacje o wsparciu udzielonym przez ARiMR rodzinie członków klubu. Nagrodami w konkursie są torby medyczne z wyposażeniem oraz przydatne klubom sportowym nagrody niespodzianki.

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym z załącznikami należy przesłać do 17 lipca na adres konkurs@arimr.gov.pl. Formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie ARiMR.

Maria Deresińska
Źródło: https://www.arimr.gov.pl/
Fot. A. Piasecki

Źródło
Wielkopolska Izba Rolnicza
http://www.wir.org.pl/

125ml milk

1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: konkurs; piłkarskich; sportowych; wiejskich; terenów; także; informacje; członków; klubów; restrukturyzacji; agencja; terenów; zostać; przydatne; wyposażeniem; medyczne; konkursie;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »