Konkurs Innovation Prizes

Europejski Instytut Innowacji i Technologii, sektor żywności (EIT Food) organizuje konkurs dla startupów z sektora rolno-spożywczego o nazwie Innovation Prizes.

Masz startup z branży rolno-spożywczej na wczesnym etapie rozwoju? Posiadasz innowacyjny produkt lub usługę, które mogą przekształcić sektor rolno-spożywczy? Aplikuj o udział w programie Innovation Prizes i otrzymaj nawet do 25 000 EUR! 

 

EIT Food (Europejski Instytut Innowacji i Technologii, sektor żywności) ma misję przekształcenia europejskiego systemu żywnościowego tak, aby był lepszy zarówno dla ludzi, jak i planety. Właśnie dlatego powstały Innovation Prizes – konkurs, w którym nagradzani są przedsiębiorcy i startupy na wczesnym etapie rozwoju, i którego celem jest wspieranie rozwoju nowych produktów i usług, które mogą pomóc w przekształceniu naszego systemu rolnego i żywnościowego w zdrowszy, bardziej zrównoważony i godny zaufania. 

Wybrane startupy będą miały szansę rywalizować w polskim finale i wygrać 1000 €, 3000 € lub 5000 €. Oprócz nagród pieniężnych uczestniczące startupy skorzystają z dostępu do inwestorów, wysokiej jakości treningów oraz naszej społeczności mentorów i ekspertów branżowych. 

Konkurs zakończy się Wielkim Finałem, podczas którego zdobywcy 1. nagrody ze wszystkich 17 krajów będą walczyć o trzy nagrody główne: 10 000 EUR i 15 000 EUR oraz 25 000 EUR. 

Termin składania wniosków dla wszystkich krajów upływa 10 maja 2020 r. 

Więcej informacji na temat dotacji, kwalifikujących się krajów i regionów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie https://bit.ly/385V9oNlink zewnętrzny

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z managerką projektu Yulią Bodnar (yulia.bodnar@eitfood.eu).


Innovation Prizes d

 Źródło
 Centrum Doradztwa Rolniczego
 http://cdr.gov.pl/

 

125ml milk

external link symbol2
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: innovation; prizes; konkurs; krajów; startupy; sektor; wczesnym; żywnościowego; systemu; które; którego; nagrody; etapie; wszystkich; technologii; ; instytut; innowacji; będą; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »