shiuz__750 x 100 px_1

Konferencja drobiarska w Bretanii

W wtorek 8 grudnia br. we francuskim Loudeac odbyła się zorganizowana z inicjatywy Regionalnej Izby Rolniczej Bretanii międzynarodowa konferencja drobiarska pt. „Jak produkować mięso drobiowe w 2016 roku?”.

1

Wielkopolską Izbę Rolniczą na konferencji reprezentowała delegacja pod przewodnictwem Romana Rzeszowskiego – delegata na Walne Zgromadzenie Wielkopolskiej Izby Rolniczej i Członka Zarządu Polskiego Związku Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu, któremu towarzyszyli eksperci w zakresie produkcji drobiu: Andrzej Danielak – Prezes Polskiego Związku Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu oraz Anna Zubków – Członek Zarządu tegoż Związku.

3

W konferencji uczestniczyli hodowcy drobiu, grupy producenckie oraz doradcy i przedstawiciele środowisk naukowych związanych z produkcją drobiu, a także firm współpracujących z hodowcami w zakresie zaopatrzenia i zbytu. Rozmawiano o koniunkturze na produkcję drobiu we Francji i w Europie oraz o perspektywach rozwoju branży drobiarskiej.

2

Szersza relacja z konferencji zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej w późniejszym terminie.

Katarzyna StrzyżŹródło
Wielkopolska Izba Rolnicza
http://www.wir.org.pl/

125ml milk

1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: drobiu; ; konferencja; konferencji; ; bretanii; hodowców; zakresie; producentów; rolniczej; zarządu; związku; polskiego; drobiu; hodowcami; zaopatrzenia; w;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »