Jak wypełnić wniosek o przyznanie pomocy z PROW 2014 - 2020 na pokrycie zniszczeń spowodowanych klęskami żywiołowymi? - ARiMR zaprasza doradców na szkolenie

Logotyp PROW 2014 - 2020

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na szkolenie:

Przygotowanie wniosku o przyznanie pomocy i zasady przyznawania pomocy dla poddziałania 5.2 "Wsparcie inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof - Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej"

Szkolenie kierowane jest do osób reprezentujących podmioty doradcze oraz wypełniające wnioski o przyznanie pomocy w zakresie poddziałań inwestycyjnych PROW 2014-2020.

Podczas szkolenia zostaną omówione m.in. zasady przyznawania pomocy oraz wymagania dotyczące dokumentacji aplikacyjnej.

Szkolenie odbędzie się 14 grudnia 2016 r. (środa) w Centrali ARiMR w Warszawie ul. Poleczki 33 (sala A 014) w godzinach 10:00 - 15:00.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę podmiotu, który reprezentuje należy kierować na adres mailowy:

szkolenia.ddi@arimr.gov.pl

do dnia 7 grudnia 2016 r.

Liczba miejsc ograniczona!

Decyduje kolejność zgłoszeń!

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zgłaszanie nie więcej, niż 2 osób reprezentujących jeden podmiot.

Potwierdzenie przyjęcia uczestnika zostanie przekazane mailem zwrotnym.

Organizator nie zapewnia noclegów, ani wyżywienia.

Jednocześnie informujemy, że szkolenia w powyższym zakresie będą organizowane również przez Oddziały Regionalne ARiMR. Informacje o nich będzie można uzyskać we właściwym terytorialnie Oddziale Regionalnym ARiMR.

W przypadku znacznego zainteresowania udziałem w powyższym szkoleniu, ARiMR nie wyklucza organizacji ponownych spotkań szkoleniowych.

 


Źródło
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
http://www.arimr.gov.pl/

125ml milk

csm PROW 2014 2020 logo kolor2 10 7a5adb790d
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: pomocy; przyznanie; zaprasza; reprezentujących; przyznawania; zasady; uczestnika; zakresie; szkolenia; grudnia; wypełnić; produkcji; rolnictwa; osób; powyższym; modernizacji; klęskami; pok;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »