Izby Rolnicze na Targach Polagra-Premiery

W dniach 18-21 stycznia br. w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery 2018. Będzie to już VII edycja tego wydarzenia.

1

 

Organizowane w dwuletnim cyklu Targi to największe spotkanie biznesowe sektora rolniczego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Czterodniowe Targi przyciągają wystawców i tłumy odwiedzających, stwarzając doskonałe warunki do promocji produktów i usług z branży rolniczej. Organizatorzy zapewniają, że w tegorocznej edycji będzie można zobaczyć około 400 producentów, dystrybutorów i dealerów z branży rolniczej. Tak jak w minionych latach Targi zostaną podzielone na trzy sektory: technikę, hodowle i uprawę. Wystawą towarzyszyć będą konferencje, szkolenia i warsztaty.

W ramach Targów Krajowa Rada Izb Rolniczych organizuje konferencję pt. „Polskie rolnictwo dziś i perspektywa jego rozwoju”. Konferencja ta odbędzie się w sobotę 20 stycznia br. o godz. 13:30 w sali wykładowej w pawilonie nr 4 na MTP.

W programie konferencji zaplanowano między innymi wykład: “Polski sektor rolno-żywnościowy - stan i przyszłe potrzeby rozwojowe”, którego prelegentem będzie prof. dr hab. Walenty Poczta z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz wystąpienie dr Mirosława Drygasa z Instytutu Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN w temacie “Potencjalne kierunki zmian WPR po 2020 roku - główne wątki dyskusji”.

Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia stoiska izb rolniczych, które zlokalizowane będzie w pawilonie IV (stoisko nr 40).

W ramach programu Targów zaplanowano dzień „Młodego Rolnika” (w piątek 19 stycznia), natomiast w sobotę i niedzielę funkcjonować będzie Strefa Nowoczesnej Gospodyni. Targom towarzyszyć będzie także Konkurs o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku to prestiżowe wyróżnienie otrzyma 27 produktów, pełna lista laureatów

Więcej informacji na temat Targów oraz możliwości skorzystania z bezpłatnych biletów wstępu bądź dofinansowania przejazdu dla grup zorganizowanych, uzyskać można pod adresem: polagra-premiery.pl

W poprzedniej edycji Targów w 2016 r. wzięło udział przeszło 380 wystawców, 500 marek, oraz 200 przedstawicieli mediów. Złotym Medalem MPT wyróżniono wtedy 38 produktów. MTP szacuje, że dwa lata temu Targi odwiedziło 45 tysięcy osób.

Biuro WIR

 


Źródło
Wielkopolska Izba Rolnicza
http://www.wir.org.pl/

125ml milk

1
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: będzie; targów; rolnicze; polagra-premiery; edycji; rolniczej.; ramach; zaplanowano; można; pawilonie; targach; towarzyszyć; branży; stycznia; sobotę; poznaniu; stycznia); ; rolnika”; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »