shiuz__750 x 100 px_1

IX LUBUSKI KIERMASZ OGRODNICZY

W dniu 16 września 2018 r. Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku na swym terenie zorganizował po raz kolejny Lubuski Kiermasz Ogrodniczy. Lubuska Izba Rolnicza jak co roku uczestniczyła w kiermaszu poprzez wystawienie stoiska informacyjno-promocyjnego.

Sprzyjająca pogoda przyciągnęła zainteresowane osoby. W ofercie odnaleźć można było m.in. stoiska z roślinami ogrodowymi, rękodziełem ludowym i artystycznym, produktami regionalnymi, tradycyjnymi, wypiekami domowymi, winami i miodami lubuskimi.

Na kiermaszu dokonano również podsumowania konkursów organizowanych przez LODR: „Najładniejsze gospodarstwo agroturystyczne województwa lubuskiego w 2018r.” oraz „Najlepsze gospodarstwo ekologiczne w województwie lubuskim”.

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

K. Frąckowiak


 

 Źródło
 Lubuska Izba Rolnicza
 http://lir.agro.pl/

125ml milk

01 150x150
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: ; ; lubuski; kiermasz; rolnicza; gospodarstwo; kiermaszu; stoiska; ogrodniczy; lubuskimi. na; agroturystyczne; również; podsumowania; konkursów; miodami; organizowa;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »