IV Ogólnopolskie Seminarium dla komisarzy i organizatorów targów, wystaw i imprez promocyjnych

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniach 7-9 grudnia 2016 r. IV Ogólnopolskie Seminarium dla komisarzy i organizatorów targów, wystaw i imprez promocyjnych. Celem seminarium jest doskonalenie wiedzy i umiejętności osób realizujących zadania związane z organizacją i koordynacją imprez wystawienniczych i promocyjnych w ośrodkach doradztwa rolniczego. Wiodącym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące komunikacji i dokumentacji targowej.

Seminarium odbędzie się w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie ul. Meiselsa 1. Rozpoczęcie seminarium planujemy w dniu 7 grudnia o godz. 13.00 a zakończenie w dniu 9 grudnia ok. godz. 12.00. Szacunkowy koszt uczestnictwa wynosi 335 zł od osoby i obejmuje koszty noclegów, wyżywienia i serwisu kawowego w trakcie trwania szkolenia.


Informacje i zgłoszenia:
Jolanta Brudnik, tel.12/4240524
Grzegorz Dziedzic, tel.12/4240506
ul. Meiselsa 1
31 - 063 Kraków
fax 12/ 424 05 05
e-mail: g.dziedzic@cdr.gov.pl


Do pobrania:

- Harmonogram
- Karta zgłoszenia

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: seminarium; imprez; doradztwa; grudnia; rolniczego; promocyjnych; komisarzy; wystaw; ogólnopolskie; krakowie; organizatorów; oddział; targów; ; meiselsa; centrum; serwisu; obejmuje; koszty;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »