Filia ANR w Łodzi wspomaga samorządy

W I półroczu 2013 r. Filia Agencji Nieruchomości Rolnych w Łodzi nieodpłatnie przekazała nieruchomości oraz udzieliła bezzwrotnej pomocy finansowej wielu samorządom terytorialnym i spółdzielniom mieszkaniowym w województwie łódzkim i mazowieckim.

Łączna wartość przekazanych nieruchomości i pomocy finansowej wyniosła prawie 6 mln zł. Przekazane nieruchomości to lokale mieszkalne, kotłownie, oczyszczalnie ścieków, przepompownie, studnie oraz drogi osiedlowe.

Do samorządów terytorialnych, które od ANR otrzymały bezzwrotną pomoc finansową, należą gminy: Rozprza, Wyszogród, Gozdowo, Krośniewice, Rzgów, Kutno, Daszyna, Bełchatów i Krzyżanów, a także osiedlowe spółdzielnie mieszkaniowe w Sierpcu, Cieślinie i w Srebrnej.

W II połowie 2013 roku Filia ANR w Łodzi będzie kontynuować rozmowy z jednostkami samorządowymi oraz spółdzielniami mieszkaniowymi z terenu swojego działania dotyczące współpracy w zakresie rozdysponowania infrastruktury mieszkaniowej.

OT ANR w Warszawie Filia w Łodzi

Źródło
Agencja Nieruchomości Rolnych
http://www.anr.gov.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: nieruchomości; Łodzi; finansowej; pomocy; spółdzielnie; połowie; także; ; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »