shiuz__750 x 100 px_1

Artykuł o Tematyce Ekologicznej Egzaminy dla osób ubiegających się o wpis do rejestru inspektorów rolnictwa ekologicznego w 2015 roku

Zgodnie z decyzją Głównego Inspektora JHARS w 2015 roku egzaminy na inspektora rolnictwa ekologicznego odbędą się w następujących terminach:

- 17 kwietnia 2015 r. (piątek) o godz. 10,

- 25 maja 2015 r. (poniedziałek) o godz. 10,

- 12 października 2015 r. (poniedziałek) o godz. 10.

We wszystkich powyższych terminach egzamin zostanie przeprowadzony w zakresie specjalizacji: Ekologiczna uprawa roślin i utrzymanie zwierząt, Zbiór ze stanu naturalnego, Pszczelarstwo, Produkty akwakultury i wodorosty morskie, Przetwórstwo produktów ekologicznych oraz produkcja pasz lub drożdży, Wprowadzanie na rynek produktów ekologicznych, w tym importowanych z państw trzecich.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce: rolnictwo ekologiczne → egzaminy na inspektora rolnictwa ekologicznego → terminy egzaminów na poszczególne specjalizacje.

 

Źródło
Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
http://www.ijhar-s.gov.pl

125ml milk

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: rolnictwa; ekologicznego; egzaminy; inspektora; 10; -; (poniedziałek); produktów; ; rejestru; inspektorów; ubiegających; wprowadzanie; ekologicznych; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »