Dyplomy dla Mediatorów szacowania szkód łowieckich

Dyplomy Mediatoró łowieckich grupa schodyW dniu 16 kwietnia 2015 roku w Sali Senatu RP prezes KRIR Wiktor Szmulewicz uczestniczył w uroczystości wręczenia dyplomów pierwszej grupie absolwentów studiów podyplomowych z zakresu Administrowania zasobami łowieckimi i środowiskiem oraz administrowania ryzykiem i zarządzania szkodami łowieckimi zorganizowanych przez Wszechnicę Polską Szkołę Wyższą w Warszawie.

Absolwenci otrzymali również Dyplomy Wszechnicy Polskiej i Krajowej Rady Izb Rolniczych nadające tytuł mediatora w zakresie szacowania i likwidacji szkód powodowanych przez zwierzęta dziko żyjące. Studia zostały zorganizowane przy wsparciu Parlamentarnego Zespołu ds. Kultury i Tradycji Łowiectwa. Świeżo upieczeni mediatorzy podkreślali, że idąc na studia myśleli jak myśliwi, obecnie patrzą znacznie szerzej na zagadnienia szkód łowieckich, rozumiejąc również racje rolników. Na zakończenie zgodnie z tradycją spotkań w Senacie RP uczestnicy pozowali do pamiątkowego zdjęcia w foyer przy ozdobnych schodach.

IMG 4462  IMG 4474  IMG 4481 
 IMG 4485  IMG 4489  IMG 4495

Źródło
Krajowa Rada Izb Rolniczych
http://krir.pl

125ml milk

Dyplomy Mediator%C3%B3 %C5%82owieckich grupa schody
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI:  ; szacowania; dyplomy; również; łowieckimi; szkód; szkód; łowieckich; studia; znacznie; myśliwi; ; obecnie; zagadnienia;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »