Dobór międzyplonów w ochronie gleb i wód programu rolno-środowiskowo-klimatycznego

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu zaprasza na 1-dniowe szkolenie pt. Dobór międzyplonów w ochronie gleb i wód programu rolno-środowiskowo-klimatycznego. Szkolenie skierowane jest do doradców rolnośrodowiskowych - specjalistów ośrodków doradztwa rolniczego, izb rolniczych, jak i prywatnych podmiotów doradczych.

Celem szkolenia jest podniesienie poziomu wiedzy doradców rolnośrodowiskowych na temat wachlarza roślin międzyplonowych w programie rolno-środowiskowo-klimatycznym oraz jak właściwie dobrać termin siewu, technikę uprawy i czy upraszczać uprawę roli. Ponadto zostaną omówione zasady przystąpienia do pakietu 2. Międzyplony w działaniu rolno-środowiskowo-klimatycznym.

Program obejmuje 7 godzin zajęć i zrealizowany zostanie z udziałem specjalistów i praktyków zajmujących się zagadnieniami uprawy międzyplonów.
Szkolenie odbędzie się w dniu 19.11.2015r. w Oddziale CDR w Poznaniu.

Rozpoczęcie zajęć 19.11.2015r. o godz. 9.00. Zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem informujemy, że istnieje możliwość rezerwacji noclegu w przeddzień, co należy zadeklarować na załączonej karcie zgłoszenia.

Koszt udziału w szkoleniu: wynosi  67 zł
Dydaktyka* 60zł    serwis kawowy 7zł    
nocleg 60zł/doba    śniadanie 10zł, obiad 25zł

*Z kosztów dydaktycznych zwolnieni są pracownicy ośrodków doradztwa rolniczego i izb rolniczych

Zgłoszenie udziału w szkoleniu prosimy przesłać do Oddziału CDR w Poznaniu na załączonej karcie zgłoszenia w terminie do 16.11.2015r. (poniedziałek) faksem pod numer: call skype logo61 820 19 71, lub poznan@cdr.gov.pl.

Osoby do kontaktu:
-w sprawach merytorycznych: Iwona Świechowska tel. call skype logo61 823 20 81 wew.156
-w sprawach organizacji i rekrutacji: Małgorzata Kossowska-Górecka tel. call skype logo61 823 20 81 wew.133

Do pobrania

 

 

Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

call skype logo
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: doradztwa; programu; ochronie; uprawy; ośrodków; rolnośrodowiskowych; zajęć; specjalistów; udziału; karcie; doradców; sprawach; dobór; szkolenie; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »