Do 1500 zł na zakup komputera dla dziecka

Komputer dla dziecka

Rolnicy mają jeszcze dwa dni na złożenie wniosku o dofinansowanie do 1500 zł zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką. 

Dofinansowanie można otrzymać za sprzęt zakupiony od 10 grudnia 2020 r. do 31 marca 2021 r. ale wniosek należy złożyć do biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do 30 grudnia 2020 r.

Dofinansowanie dotyczy rodzin rolniczych w skład których wchodzi co najmniej dwoje dzieci w wieku do18 lat, uczących się w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej w roku szkolnym 2020/2021 i miesięczny  dochód uzyskany w 2019 r. podzielony na rodziców i dzieci w wieku do 18 lat nie przekroczył 1200 zł. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa www.arimr.gov.pl.

Materiały

Do pobrania formularz wniosku
Wniosek_o_przyznanie_pomocy_na_dofinansowanie_kosztów_zakupu_komputera.pdf 0.32MB

Źródło
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
https://www.gov.pl/rolnictwo/

125ml milk

1920
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: komputera; dziecka; dzieci; modernizacji; restrukturyzacji; agencji; grudnia; uzyskany; uczących; szkole; podstawowej; ponadpodstawowej; szkolnym; 2020/2021; miesięczny ; dochód; podziel;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »