Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2015

DOFESzanowni Państwo, w imieniu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi serdecznie zapraszam do udziału w II edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbędzie się w terminie od 7 do 10 maja 2015 r. Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce, a przede wszystkim Państwa, realizujących projekty. Bez Państwa taka akcja nie byłaby możliwa.
 

I edycja Dni Otwartych, która odbyła się w okresie od 1 do 11 maja 2014r. cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Do udziału w akcji zgłosiło się 970 beneficjentów, którzy przygotowali ponad 1300 atrakcji dla uczestników odwiedzających projekty.

Aby wziąć udział w II edycji akcji, wystarczy "otworzyć" swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 7 do 10 maja 2015 r.

Przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich poprawiają jakość życia nas wszystkich. Ważne jest zatem, aby Państwo - jako beneficjenci Funduszy Europejskich – pokazali te osiągnięcia. Dzięki udziałowi w Dniach Otwartych uzyskają Państwo możliwość dodatkowej promocji projektu i staną się uczestnikami ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

Po stronie instytucji koordynującej akcję leżeć będzie przeprowadzenie promocji w ogólnopolskich mediach. W spocie dedykowanym akcji będziemy zapraszać mieszkańców Polski do udziału w Dniach Otwartych i do odwiedzenia strony internetowej, na której będzie można znaleźć niezbędne informacje o akcji i jej uczestnikach.

Ponadto, na stronie internetowej znajdą się informacje o każdym projekcie wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta, czyli Państwa (tzw. program „Dnia Otwartego”), godzinami otwarcia i mapką dojazdu. Akcja będzie posiadała również spójną identyfikację wizualną: logo oraz gotowe szablony materiałów promocyjnych do wykorzystania podczas Dni Otwartych (np. bannery internetowe, ulotki, plakaty, itp.).

W przypadku zainteresowania udziałem w akcji, zachęcam Państwa do wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie akcji: www.dniotwarte.eu, która będzie aktywna od 25 lutego 2015 r.

Jeśli mają Państwo pomysł na swój udział w Dniach Otwartych, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudności w realizacji wydarzenia, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Pani Iwona Szcześniak, Zespół Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich i Komunikacji, Biuro Pomocy Technicznej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, tel. 22 623 13 38.

Tych z Państwa, którzy zechcą zaprezentować kilka swoich projektów, proszę o rozważenie ich połączenia i organizacji jednego wspólnego wydarzenia w ramach akcji Dni Otwartych prezentującego wszystkie dofinansowane projekty.

Załącznik:
Regulamin udziału w akcji promocyjnej pn.: "Dni Otwarte Funduszy Europejskich"

 


Źródło
Centrum Doradztwa Rolniczego
http://cdr.gov.pl/

125ml milk

DOFE
Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

TAGI: funduszy; rozwoju; udziału; będzie; otwarte; otwartych; europejskich; państwa; państwo; która; dniach; rolnictwa; stronie; okresie; którzy; otwartych; ; informacje; państwa; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »