DeLaval VMS™ V300 wygrywa International Ag Engineering Award

 

Robot udojowy DeLaval VMS V300 został nagrodzony za znaczące postępy technologiczne przez Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów Rolnictwa i Biologii
Informacja prasowa DeLaval

 

 

 

 

 

 

 

Nagrody AE50 uhonorowują najbardziej innowacyjne projekty z zakresu inżynierii produktów lub systemów dla przemysłu spożywczego i rolniczego. DeLaval VMS™ V300 stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie innowacji w robotach udojowych

“Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy tę nagrodę od tak uznanej organizacji zawodowej, jak ASABE "- powiedział Gavin Strang, Dyrektor DeLaval ds. Rozwoju rynku i wsparcia sprzedaży dla urządzeń kapitałowych. "Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy zaoferować producentom mleka przeprojektowany system doju z rewolucyjnym postępem w zakresie: dobrostanu zwierząt, bezpieczeństwa żywności i dochodowości gospodarstwa.”

DeLaval VMS™ V300 ustanawia zupełnie nowy standard wydajności w branży dzięki wyższej przepustowości robota o 10%, szybszemu czasowi podłączania kubków udojowych nawet o 50%, doskonałej skuteczności zakładania kubków udojowych (nawet 99.8%), doskonałej dokładności w spryskiwaniu strzyków po doju (99%), prawdziwemu dojowi ćwiartkowemu, niższym kosztom eksploatacji niż wcześniejsze systemy oraz potencjałowi wydajności sięgającej do 3 500 kilogramów mleka dziennie*.

System VMS V300 jest wyposażony w DeLaval InControl™, nowy interfejs użytkownika umożliwiający zdalny dostęp do informacji i sterowanie systemem. DeLaval PureFlow™ - nowy moduł dojenia z przezroczystym kubkiem do przygotowywania strzyków - to kolejna nowa funkcja. Ważny jest także DeLaval InSight ™ - najnowsza technologia wizyjna pomagająca zapewnić płynne, szybkie i dokładne zakładanie kubków.

Aby pomóc w zarządzaniu danymi zbieranymi przez VMS V300, DeLaval uruchomił także DelPro™ Companion, nową aplikację mobilną, która zapewnia pełne możliwości zarządzania stadem na wyciągnięcie ręki farmera. Producenci mogą przeglądać listy krów, rejestrować dane, zdalnie uzyskiwać dostęp do działań ich stada i wiele więcej.

 

Więcej na: www.delaval.pl


O nagrodach AE50
Firmy z całego świata zgłaszają się do corocznego konkursu AE50, a 50 najlepszych produktów wybiera panel międzynarodowych ekspertów inżynieryjnych. Jurorzy wybierają innowacyjne produkty, które najlepiej wykorzystują inżynierię dla przemysłu spożywczego i rolniczego.

Nagroda AE50 podkreśla rolę nowych produktów i systemów we wprowadzaniu zaawansowanej technologii na rynek. Te osiągnięcia inżynieryjne pomagają rolnikom, przetwórcom żywności i producentom urządzeń zwiększyć wydajność, poprawić jakość, zwiększyć bezpieczeństwo i zyski. Więcej informacji na stronie www.asabe.org/AE50
ASABE to międzynarodowa organizacja naukowa i edukacyjna zajmująca się zastosowaniem zaawansowanej inżynierii w systemach rolniczych, spożywczych i biologicznych. Więcej informacji na temat Towarzystwa można uzyskać odwiedzając www.asabe.org.

* Dane zebrane z gospodarstw testowych i pilotażowych.

O DeLaval
DeLaval jest światowym liderem w zakresie urządzeń do dojenia i rozwiązań dla producentów mleka, które umożliwiają zrównoważoną produkcję żywności, gwarantując jakość mleka i zdrowie zwierząt. Nasze rozwiązania są wykorzystywane codziennie przez miliony hodowców na całym świecie.

Firma DeLaval została założona ponad 135 lat temu w Szwecji, kiedy to wizjoner Gustaf de Laval opatentował separator śmietany. Dziś DeLaval zatrudnia 4500 pracowników i działa na ponad 100 rynkach. DeLaval, wraz z Tetra Pak i Sidel, jest częścią grupy Tetra Laval. Zobacz więcej na www.delavalcorporate.com

 

Cenimy sobie Państwa wypowiedzi,
dlatego prosimy aby były one wyrażane w dobrym tonie oraz nie łamały polskiego prawa.
Komentarze łamiące te zasady będą niezwłocznie usuwane.
Dodaj komentarz
*
Tytuł komentarza:
*
Komentarz:
komentarz
*
Podpis:

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najważniejszych wiadomościach rolniczych oraz przydatnych poradach rolniczych możesz zapisać się do newslettera (po lewej stronie ekranu).

125ml milk

TAGI: delaval; więcej; produktów; urządzeń; informacji; dojenia; vms™; zaawansowanej; spożywczego; przemysłu; systemów; inżynierii; także; innowacyjne; strzyków; dostęp; ;

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »