Chłodnica wody miedziana MF3 ORYGINAŁ URSUS (48196)

-> Pojazdy, maszyny i urządzenia rolnicze -> Części, oleje, filtry -> ORYGINALNE CZĘŚCI URSUS / MF3


NAZWA: Chłodnica wody miedziana MF3 ORYGINAŁ URSUS
OPIS: Chłodnica miedziana MF3 ORYGINAŁ URSUS Dłuższa żywotność: • rdzeń chłodnicy wykonany w 100% z miedzi • konstrukcja chłodnicy usztywniona dodatkowymi wzmocnieniami (rozwiązanie to eliminuje zjawisko częstego pękania połączeń pomiędzy płytą sitową, a rdzeniem chłodnicy) • podwójne lutowanie, zmniejsza ryzyko przecieków nawet po wielu latach eksploatacji w trudnych warunkach Wyższa wydajność: • zwiększona sprawność (odprowadzanie ciepła) • waga chłodnicy to 7,65kg • Ilość rzędów – 3 • Ilość kanalików – 89 Komfort: • dodany kranik z króćcem do spuszczania płynu chłodniczego Oryginalna chłodnica Ursus to najlepsza odpowiedź na potrzeby rolników szukających jakości, przy zachowaniu przystępnej ceny.
PRODUCENT: Ursus
DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź w sklepie, zadaj pytanie za pomocą formularza
SZCZEGÓŁY :
mpn: 1660654M92U

Cena: 796.82 BRUTTO
                         
cart
Zamów produkt
chat
Zadaj pytanie
targuj cene
Targuj cenę


Koszt transportu: »
Produkt Sprzedaje

Farmexpert

Farmexpert
X

Farmexpert

Farmexpert

Email: kontakt@farmexpert.pl

Tel: 501-260-817
Adres: 09-520 Łąck
ul. Miodowa 16

Farmexpert to młoda, ale prężnie rozwijająca się i mająca duże ambicje firma działająca na rynku części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Powstaliśmy z myślą o zaspokojeniu potrzeb rolników indywidualnych. Jesteśmy pierwszym internetowym sklepem w Polsce, który oferuje tak duży asortyment powiązany z szeroko rozumianą branżą rolniczą i jest skierowany do odbiorcy detalicznego. Współpraca z nami, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli Państwu zakupić wszystko czego potrzeba nie wychodząc z domu. O dostawę towaru do Państwa w ciągu 24 godzin zatroszczy się profesjonalna firma kurierska. Nie zakładamy barier w postaci minimalnej wartości zamówienia, Klient dostaje w paczce dokładnie to czego potrzebuje.

Firma Farmexpert specjalizuje się głównie w częściach do c-330/360/380/385/Zetor/MF. W naszym katalogu znajdą Państwo także asortyment do kombajnów i maszyn uprawowych. Również dział zootechniki nie jest nam obcy. Nasza oferta cały czas ewoluuje, rozszerza się, idzie w kierunku jaki dla nas jest oczywisty – w kierunku zadowolenia Klienta. Śledzimy na bieżąco rozwój polskiego rynku i nie mogliśmy nie zauważyć coraz większej ilości zachodnich maszyn na naszych polach. Dlatego też naszym kolejnym celem, który sobie stawiamy, i do którego będziemy dążyć będzie poszerzenie katalogu o podzespoły do maszyn z zachodu. Naszą ofertę asortymentową zbudowaliśmy w oparciu o współpracę z czołowymi producentami, zarówno krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy również z największymi polskimi hurtowniami. Daje to gwarancje stabilnych dostaw i tego, że po zalogowaniu się do naszego sklepu, Klient znajdzie tam to czego potrzebuje. Dodatkowo dzięki procedurom, które wdrożyliśmy wszystko co leży na naszej „wirtualnej” półce, przechodzi najpierw przez Dział Kontroli Produktu, co zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Podsumowując, jeżeli poszukujesz części do ciągników i maszyn rolniczych, cenisz swój czas i nie chcesz go marnować na stanie w kolejkach i dojazdy do tradycyjnych sklepów, a jednocześnie oczekujesz profesjonalnej obsługi to Farmexpert jest miejscem dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich rolników do współpracy. Dołożymy wszelkich starań żeby ta współpraca przebiegała bezproblemowo i z widocznymi korzyściami zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Z wyrazami szacunku,

  Ekipa Farmexpert.

RegulaminZOBACZ NASZE
POZOSTAŁE PRODUKTY »


Tytuł
Targowanie dotyczy artykułu: Chłodnica wody miedziana MF3 ORYGINAŁ URSUS (ID: 48196) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Twoja propozycja cenowa:
Tytuł
Pytanie dotyczy produktu: Chłodnica wody miedziana MF3 ORYGINAŁ URSUS (ID: 48196) // NowoczesnaFarma.pl
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
Pytanie:
ID Produktu:
48196
*
Tytuł:
Zamówienie dotyczy produktu: Chłodnica wody miedziana MF3 ORYGINAŁ URSUS (ID: 48196) // NowoczesnaFarma.pl
*
Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy:
*
E-mail:
Telefon:
*
cena:
796.82 BRUTTO
*
ilość:
*
Adres Wysyłki:
Dane do faktury:
*
Uwagi:
Faktura
Produkt wyświetlono: 9
Chłodnica miedziana ORYGINAŁ chłodnicy Ilość dodany chłodniczego płynu spuszczania króćcem kranik kanalików Komfort: chłodnica rzędów 7,65kg ciepła) (odprowadzanie Oryginalna najlepsza SZCZEGÓŁY sprawność potrzeby rolników szukających jakości, zachowaniu przystępnej PRODUCENT: DOSTĘPNOŚĆ: sprawdź sklepie, pytanie pomocą formularza odpowiedź wydajność: zwiększona pękania NAZWA: Dłuższa żywotność: rdzeń wykonany miedzi konstrukcja usztywniona dodatkowymi wzmocnieniami (rozwiązanie eliminuje zjawisko częstego połączeń Wyższa pomiędzy płytą sitową, rdzeniem chłodnicy) podwójne lutowanie, zmniejsza ryzyko przecieków latach eksploatacji trudnych warunkach 1660654M92U

Wyszukaj Produkt

*

48230ml milk

5d12b59116fe4 500 500 productGfx b22cb37db046f60cf2a4466c5ed2486d
 

Ta strona korzysta z plików COOKIES. więcej »